Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Türkiye’nin Acil Tercüme Bürosu

Günümüz şartlarında globalleşen bir dünyada, bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay oluşu ve kültürlerin etkileşimi çeviri hizmetinin önemini bizlere göstermiştir. Bizler de tercumix.com noter onaylı acil tercüme sitesi olarak sizlere ihtiyacınız olan dil ve alanda kaliteli çeviri hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

 

Çeviri kaynağının türüne ve yazı diline bağlı olarak çeviriler çeşitlilik göstermektedir. Örneğin bir web sitesinin tercüme çalışması ile bir hukuk kitabının tercüme çalışması farklı olacaktır. Aynı şekilde kimse paylaşılmasını istemediğiniz şirket içi bilgilerinizi içeren bir çeviri ihtiyacınız söz konusu olduğunda noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Acil tercüme, tercüme çeşitleri içerisinde sizler için en can kurtarıcı olan çeviri türlerinden biridir. Acil tercüme hizmeti sizlere iş yaşamınızda kolaylık sağlayan bir çeviri türüdür. Acil bir durum olduğunu ve çevrilmesi gereken evraklarınız olduğunu düşünün böyle bir durumda işinizi mümkün olan en hızlı sürede güvenle yapacak bir çeviri hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Acil tercüme ihtiyacınız olduğu durumlarda alanında uzman tercüman kadrosu ile tercumix.com hizmetinize hazırdır.

image

Acil Tercüme Hizmetleri İçin Hemen Arayın!

Acil tercüme kapsamında vermiş olduğumuz pek çok sayıdaki başarılı hizmet; Tercumix Tercümanlık Ofisi’nin kalitesini ispatlamaya yetecek durumdadır. Birbirinden farklı türlerde olan belge tercümeleri konusunda deneyimli olmamız, acil çeviri hizmetlerindeki başarımızın temel sırrıdır. Bu sebepten dolayı, mümkün olabildiği kadar çabuk tercüme edilmesi gereken tüm evraklarınız için Tercumix kalitesi yeterlidir. Çünkü, acelesi olan herhangi bir tercüme işiniz konusunda ofisimizin deneyimlerine güvenmeniz son derece avantajlıdır.

Acil Tercüme Hizmetlerini Nasıl Veriyoruz?

Yeminli tercümanlık büroları arasında kalitesini ispatlayabilmiş sayılı bürolardan olan Tercumix; tüm hizmetlerini aynı disiplin ile sunar. Tercüme büromuz, hiçbir iş ya da hiçbir müşteri arasında ayrım gözetmez. Yani acil olarak tercümesi gerekmeyen evraklar bile son derece çabuk işlenir. Bu durum, tercümanlık ofisimize ayrıcalık katan prensiplerimiz ile alakalıdır. En kısa sürede, en yüksek kalite standartlarında sunabilmekte olduğumuz tercüme hizmetleri ise şöyle gerçekleşir:

 1. Evrak İnceleme: İlk olarak, pek çok sayıdaki tercümanlık büroları arasında bizleri tercih eden müşterilerimizin evraklarını inceleriz. Bunun için müşterilerimiz herhangi bir yere gelip elden teslim yapmak zorunda değildir.

Bilgisayar başından, tek tık ile her türlü belgeyi web sayfamıza yükleyebilmek mümkündür. Ayrıca bu kolaylık sayesinde COVID 19 kuralları da ihlal edilmemiş olur. Yani tam kapanma süreçlerinde bile tercümanlık büromuzdan aktif olarak hizmet alabilirsiniz.

 1. Fiyat Teklifi Verme: Tarafımıza ulaşmış olan evraklara detaylı bir şekilde göz atarız. Belgenin dili ne olursa olsun, tercüme gerçekleştirmek bizler için çok kolaydır. Fakat farklı tercüme metotlarının mâl olabileceği süreler arasında değişkenlik mevcuttur. Bu sebeple, acil tercüme hizmeti kapsamında çevirisi gerekli olan evrak için farklı fiyat seçenekleri ortaya çıkar. Bunlardan en uygun olanı müşteriye teklif edilir.
 2. Hizmet Prosedürlerinin Sağlanması: Piyasa üzerinden ulaşmanın mümkün olduğu en kaliteli hizmet için en uygun fiyat teklifi gerçekleşir. Bu aşamadan sonra müşterinin hizmete onay vermesi durumunda tercüme hizmetleri başlamış olur. Çeşitli ödeme detayları ve prosedürler hakkında detaylı bilgi almak için ise 7 gün 24 saat büromuza ulaşabilirsiniz.
 3. Uzman Personellerin Aktif Çalışmaları: Çalışma süreci, en kısa sürede başarıyla sonlanmak üzere start alır. Sadece profesyonel düzeydeki personelleri istihdam eden bir tercümanlık bürosu olmamız, işlerinizin en yüksek kalite seviyesinde hallolacağının garantisidir.
 4. Tercumix Memnuniyeti: Noter onaylı tercümanlık bürosu olarak hızlı, güvenli ve yüksek kaliteli hizmetlerimiz dolayısıyla mutlaka memnun kalırsınız. Eğer sonucun böyle olup olmayacağına dair tereddütleriniz mevcutsa hemen bizlerle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için sabırsızlanıyoruz!

Acil Çeviri Hizmetlerinin Daha Başka Çeviri Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Acil tercüme, herhangi bir dilde düzenlenmiş belgelerin daha başka bir dile çevrilmesindeki zaman kriterini ifade eder. Yani bu kapsamda;

 • Pasaport tercümesi
 • Transkript tercümesi
 • Diploma tercümesi
 • Ehliyet belgesi tercümesi
 • Evlilik cüzdanı tercümesi
 • Gazete ve dergi tercümesi
 • Web sayfası tercümesi
 • Mektup tercümesi
 • Makale tercümesi
 • Tıbbi metin tercümesi
 • Hukuki metin tercümesi
 • Edebi metin tercümesi

Gibi pek çok tercüme hizmeti sunulabilir. Söz konusu hizmetlerin belli bir süre dahilinde, “acele” olarak sunulması “acil çeviri” kavramını ortaya çıkarır. Yani bu tercüme çeşidi ile daha başka tercümelerin öncelikli farkı hizmet süresine ilişkindir. Bununla beraber söz konusu acil işler, tercümanlık sektöründe en yaygın olan çalışmalardan bir tanesidir. Konu hakkında detaylı bilgi temin etmek isterseniz irtibat numaramızı ya da e – posta adresimizi kullanmanız mümkündür. Online tercümanlık büroları arasında müşterilere en hızlı dönüt sağlayan büro olmamız ise ayrı bir detaydır.

Tercumix Online Yeminli Tercümanlık Bürosu Ne Kadar Güvenilirdir?

Tercümanlık hizmeti alırken, hizmet sağlayıcısı konumundaki firmanın tüm detaylarına dikkat etmek lazımdır. Üst düzey kalitede hizmet veren firmaların ortak özelliği ise çabuk hizmet sunabilmektir. Yeteri kadar kaliteli hizmet sunamayan bürolar; acil çeviri hizmetleriyle diğer kategoride yer alan tercüme hizmetlerini birbirinden ayırır. Yani çeşitli hizmetler yavaş sunulurken sadece bir kısım hizmetlerde çabukluğa önem vermek çok sayıda firmanın eksikliklerindendir.

Oysa Tercumix Tercümanlık Ofisi, standart hizmetlerini de neredeyse acil tercüme kadar çabuk sunar. Bu durum, düzenli olarak tercümanlık ofisimizden hizmet alan müşterilerin çok iyi bildiği bir durumdur. Çabuk olmak ile beraber kalite standardımızı düşürmüyor olmamız, neden insanların bize güvendiği sorusu için önemli bir cevaptır.

Bununla beraber müşteri adaylarının en çok endişe duyduğu konu ödemelerdir. Tercumix Tercümanlık Ofisi olarak bizler, tüm müşterilerimizden bu konuda rahat olmalarını istiyoruz. Çünkü firmamız 650’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır; bunların 1 tanesinde bile herhangi bir müşteri mağduriyeti meydana gelmemiştir. Tercümanlık ofisimizin başarıları, personelleri, çalışma disiplini ve güvenilirlik durumu hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir; veya müşterilerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. İddia ediyoruz ki eninde sonunda, ne kadar güvenilir olduğumuzu siz de anlayacaksınız.

Acil Çeviri Hizmetlerinin Kalitesi Ne Durumda Olmalıdır?

Noter onaylı acil tercüme hizmeti konusunda başlıca detay çabukluktur. Fakat çabuk hizmet, aynı zamanda kaliteli hizmet anlamına gelmeyebilir. Bu sebepten dolayı mümkün olabildiği kadar dikkatli davranılması ve tercümanlık ofislerine dair bilgi toplanması önemlidir. Tercumix ailesi olarak müşterilerimize sunduğumuz kalite standartları ise araştırmalarınız konusunda sizin için yardımcı olabilir. Dolayısıyla acil çeviri hizmeti verebileceğini iddia eden ofisler; genel olarak şu standartlara tabi olmalıdır:

 • Acil olarak yapılan işlerde hata yer almamalıdır. Tercumix Tercümanlık Ofisi’nin hatasız ve kaliteli çalışmaları, tercümanlık sektörü için başlıca bir örnektir.
 • Tercüme işleri için belirlenen ücret meblağında değişim ortaya çıkmamalıdır. Müşterilere iş başında farklı, iş sonunda farklı fiyatlar sunan firmalar çok fazla olduğu için Tercumix güvencesini seçmek kesin çözümdür.
 • Hizmet sağlayıcısı firmanın personelleri mutlaka yeteri kadar deneyime sahip olmalıdır. Deneyimsiz elemanların acil olarak tercüme yapmış olması, hizmette kalite düşüklüğüne yol açar. Tamamen kalifiye elemanlardan kurulu olan Tercumix Tercümanlık Ofisi ile çalışmak, bu konuda herhangi bir soruna meydan bırakmayacak bir tercihtir.
 • Hizmet alırken, söz konusu firmanın noter yeminli tercümanlık bürosu olup olmadığı mutlaka teyit edilmelidir. Aksi halde, gerçekleşen tercümenin resmi geçerliliği mevcut olmaz. Eğer tercümanlık hizmetlerine ödediğiniz paranın boşa gidebileceğinden dolayı kaygılanıyorsanız; gönül rahatlığı ile Tercumix’e başvurabilirsiniz. Tüm resmi belgelerimizi müşteri adaylarına ibraz etmemiz mümkündür.
 • Acil tercümanlık hizmeti, bu işin inceliklerine hakim firmalardan alınmalıdır. Tercumix bu konuda ilk önemli seçenektir.

Tercüme Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

 

 

 

İş hayatında ne zaman neye ihtiyacınız olacağını her zaman kestiremezsiniz. Son dakika evrakları, işleri hepimizi yoran durumlar olabilmektedir. Bu aciliyetlerin farkında olduğumuz için tercüman ekibimiz, sizlere ihtiyaç duyduğunuz anda cevap verebilecek şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Acil İspanyolca çeviri, acil İngilizce çeviri aramalarınıza anında cevap verebilmek adına gerek ekibi ile gerekse teknolojik altyapısı ile sitemiz üzerinden sizlere kaliteli acil tercüme hizmeti vermekteyiz.

 

Şirketimiz sizleri çeviri işlerinizde yalnız bırakmamak adına 7/24 çalışmaktadır. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizler de kaliteli acil çeviri hizmeti almak için web sitemize belgenizi yükleyip, fiyat bilgisi aldıktan ve ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra çeviri metninize ulaşabilirsiniz.

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın  Tercumix İletişim
  Bizi Arayın