E-Ticaret Tercümesi

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte alışveriş alışkanlıkları da büyük oranda değişmektedir. Yaşadığımız teknoloji çağından bir ürünü internetten satın almayı tüketiciler düşünmese bile satın almadan önce internetten fiyat araştırması yapmaktadır.

E-ticaret siteleri dünya üstündeki online tüm tüketicilere hitap etmektedir. Gerçektende büyük ve sınırları aşan bir kitleye hitap etmek istiyorsanız internet sitenizin çoklu dilde olması gerekiyor.

Tercüme Store, eticaret siteleri için uzman tercüme, yerelleştirme ve çoklu dilli arama motoru optimizsayonu, dijital pazarlama hizmetleri sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pazarlama, internet sitesi localization, uygulama tercümeleri, lojistik gibi geniş bir alanda hizmet tecrübesine sahiptir.

image

Eticaret Siteleri İçin Mobil Uygulama Tercümeleri


Dünya geneline yayılmış müşterilerinize mobil uygulamalar üzerinden alışveriş yapma kolaylığı sağlıyorsanız çoklu dil kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Tercüme Store pek çok uygulama geliştirici ile çalışmaktadır.

Mobil uygulama geliştirme hizmetlerinde yapıyı bozmayacak şekilde en ideal kelimelerin belirlenmesine önem veriyoruz. Lokalizasyon hizmetleri bir ciddi adaptasyon işlemi olduğundan en uygun renklerin, görsellerin, yapının belirlenmesine de yardımcı olmaktayız.

Uygulamaların tanıtım aşamalarında da bizlerden teklif alabilirsiniz. En etkili sloganların, tanıtım metinlerinin belirlenmesi için 15 senelik transcreation deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret İçin App Yerelleştirmeleri Neden Önemli?


En doğru sonuçlar. Geniş kitlelere ulaşım.
Yüksek geri dönüşüm oranı. App içeriğine uygunluk
Hedef kitle için uygunluk. Hatasız çeviriler.

İçerik Türlerimizi Keşfedin

En İyi İçerikleri Sizin için Hazırlıyoruz

Dokümantasyon Tercümesi

Teknik belgelerin çevirisi için tutarlılık, doğru terminoloji ve teknik doğruluk sağlamak, yetenekli çevirmenlerden oluşan ekibimiz için en önemli önceliklerdir.

Müşteri desteği

TercümeUluslararası müşterileriniz var mı? Çok dilli destek temsilcileri kiralamanıza gerek yok—Tercumix 70’den fazla dil çiftinde uygun maliyetli ve ölçeklenebilir çevirisi, müşteri hizmetleri ekibinizin müşteri sorularına yanıt vermesine ve kullanıcılarınızın ana dillerinde müşteri destek belgeleri sağlamasına olanak tanır.

Web Siteleri ve Uygulamalar Çevirisi

Profesyonel çevirmenlerimiz, işletmenizin web sitesi, mobil uygulaması için son derece teknik içeriğin yanı sıra proje yönetimi ve e-öğrenme sistemleri için kullanıcı arayüzleri ve yazılım arayüzleri çevirme konusunda deneyimlidir.

Eğitim Tercümesi

Yapay zeka eğitimi için özel veri kümeleri için teknik belge çevirisini destekliyoruz. 20.000’den fazla sertifikalı tercümandan oluşan küresel iş gücümüz, gerekli eğitim verilerini sağlayabilir, mevcut verileri işleyebilir, sistem testleri yapabilir ve çeşitli uygulama alanları için sonuçları doğrulayabilir.

Her Sektör için Profesyonel Çeviriler

Tercumix, 100 dilde web sitesi çeviri hizmetleri sunuyor! Uygun terminolojinin kullanılmasını sağlamak için tercümanlarımız web sitenize göre kozmetik, mekanik veya yasal olsun, seçilir.

Ayrıca her proje için bir çeviri belleği oluşturuyoruz, böylece web sitenizi güncellediğinizde sadece yeni bölümleri için ödeme yaparsınız.

Değerli Müşterilerimiz

image

Tescilli çeviri yazılımımızı kullanarak etiketlerin bütünlüğüne saygı gösterirken doğrudan web sitenizin kaynak koduna (HTML, PHP, XML veya diğer herhangi bir format) çeviri yapabiliriz. Bu çözüm, çeviri teslim edildikten sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonunu gerektirmediğinden hızlı bir süreç için idealdir.

image

Web sitesi içeriğini herhangi bir düzenlenebilir metin biçiminde (Word veya Excel gibi) çevirebiliriz. Ayrıca istek üzerine, çeviri sürecinde web sitenizin tüm multimedya içeriğini (resimler, grafikler, indirilebilir pdf’ler vb.) yerelleştirebiliriz.

image

Web siteniz bir CMS tarafından yönetiliyorsa, çevirileri CMS’ye, API aracılığıyla veya bize erişim sağlarsanız doğrudan sistem içine ekleyebiliriz. Çeviriyi hazırlama sitenize veya üretime ekledikten sonra, istek üzerine ve ücretsiz olarak içeriği düzene uyarlama ihtiyacını değerlendirmek için içeriği nihai bağlamında kontrol edebiliriz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Sıkça Sorulanlar ve Sorular

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı keşfedin. Daha fazla cevap için sohbette bizimle iletişime geçin.

Tercüme ücretlerini size yollayacağımız şirket IBAN numarasına ödeyebilirsiniz.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın