Teslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade

TESLİMAT

Tercumix.com sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde, gizlilik politikası ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Verilen her bir sipariş belirtilen teslim tarihine kadar belirtilen e-mail adresine yollanmış olur eğer bir tastik hizmeti seçildiyse belirtilen adrese yollanmış olur. Bu durumda teslim tarihi siparişinizin Kargo/Kurye’ye verilme tarihini göstermekte olup kargo veya kurye tarafından oluşabilecek aksaklıklardan Tercumix sorumlu değildir.

Banka havalesi ile yapılan ödemelerde teslim tarihi ödemenin bize ulaştığı andan itibaren teslim süresi kadardır.  Banka havalesi ile yapılan ödemelerde dekontun info@tercumix.com adresine sipariş numarası açıklaması ile gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde dekontun bize ulaşmadığı durumlarda siparişinizin başlangıcı gecikebileceğinden teslim tarihi gecikebilir.

İADE

SİPARİŞ TESLİM SÜRESİ DOLANA KADAR TESLİM EDİLEMEZ İSE: 

Sizinle iletişim kurularak ek süre talebini onaylamaz iseniz ödemeniz size iade edilir.

TESLİM EDİLEN SİPARİŞİN BEĞENİLMEMESİ: 

Verilen çeviri hizmetini eksik veya yetersiz görmeniz durumunda Tercumix ile karşılıklı sorun çözülemez ise TÜÇED (Türkiye Çevirmenler Derneği)’e başvurarak bir karara varılır ve TÜÇED uygun gördüğü takdirde Tercumix tarafından ödemenizin iadesi yapılır.

CAYMA HAKKI:

Bir Sipariş oluşturup ödemesini yaptıktan sonra iptal edilememektedir.

ÖDEME

Ödemelerinizi kredi kartı veya banka havalesi kullanarak yapabilirsiniz.

Banka havalesi ile yapılan ödemelerde siparişiniz ödeme geldikten sonra işleme başlanacağı için Teslimat Tarihi, Ödemenin bize ulaştığı andan itibaren Teslim süresi kadar uzamış olur.

Tercumix İletişim
Bizi Arayın