Teknoloji ve Yazılım

Web sitesi çeviri hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza ve rahatlığınıza bağlı olarak çeviri sürecini gerçekleştirmenin çeşitli yollarını içerir.

image

Evimizdeki Teknolojiyi nasıl kullanabiliriz?

Çocuklarımızın bu gelişmiş Tekno- Çağda ne olmak istediklerini sorduğumuzda öğretmen, doktor, mühendis, astronot, pilot vb. Meslekleri örnek veriyorlar. Çağımızda her meslek teknolojiyle iç içedir. Tercümanlık veya Çevirmenlik çağımızın popüler meslekleri arasında yer almakta ve durmadan ciddi bir ihtiyaç haline gelmektedir. Tercümanlar, toplumlar arasında ciddi bir köprü görmektedir. Gerek sosyal olayların aktarım gerekse siyasal, ekonomik ve hukuki konuların bir toplumdan diğerine aktarımında Tercümanlık mesleği ciddi bir rol üstlenmektedir. Teknoloji tercümanlar için ciddi bir konu haline gelmektedir, günümüz iletişim teknolojileri, dünyanın bir ucundan diğer bir ucuna anlık tercümeler yapan tercümanların işini kolaylaştırmakta ve onları geleceğin meslekleri listesinde iyi bir sıralamaya sokmaktadır. Tercümanlar için yazılım konusu da ciddi bir sıralamadadır, yapay zekâ ve tercüme programları tercümanların tercüme yapma hızını arttırmakla beraber iş yükünü de hafifletmektedir.

Teknolojiden basit düzeyde yararlanmamalıyız. Teknolojiyi daha verimli ve güvenli kullanmalıyız. Bu gelişim ve teknoloji çağında fark edilmek, kendini doğru anlatmakla mümkündür. Kendini ifade etmenin bin bir yolu teknolojiyle birleşiyor ve kullanıcısını bekliyor. İlgi alanlarını pek çok teknolojiyle harmanlamak kullanıcılar için artık çok kolay.

İçerik Türlerimizi Keşfedin

En İyi İçerikleri Sizin için Hazırlıyoruz

Dokümantasyon Tercümesi

Teknik belgelerin çevirisi için tutarlılık, doğru terminoloji ve teknik doğruluk sağlamak, yetenekli çevirmenlerden oluşan ekibimiz için en önemli önceliklerdir.

Müşteri desteği

TercümeUluslararası müşterileriniz var mı? Çok dilli destek temsilcileri kiralamanıza gerek yok—Tercumix 70’den fazla dil çiftinde uygun maliyetli ve ölçeklenebilir çevirisi, müşteri hizmetleri ekibinizin müşteri sorularına yanıt vermesine ve kullanıcılarınızın ana dillerinde müşteri destek belgeleri sağlamasına olanak tanır.

Web Siteleri ve Uygulamalar Çevirisi

Profesyonel çevirmenlerimiz, işletmenizin web sitesi, mobil uygulaması için son derece teknik içeriğin yanı sıra proje yönetimi ve e-öğrenme sistemleri için kullanıcı arayüzleri ve yazılım arayüzleri çevirme konusunda deneyimlidir.

Eğitim Tercümesi

Yapay zeka eğitimi için özel veri kümeleri için teknik belge çevirisini destekliyoruz. 20.000’den fazla sertifikalı tercümandan oluşan küresel iş gücümüz, gerekli eğitim verilerini sağlayabilir, mevcut verileri işleyebilir, sistem testleri yapabilir ve çeşitli uygulama alanları için sonuçları doğrulayabilir.

Her Sektör için Profesyonel Çeviriler

Tercumix, 100 dilde web sitesi çeviri hizmetleri sunuyor! Uygun terminolojinin kullanılmasını sağlamak için tercümanlarımız web sitenize göre kozmetik, mekanik veya yasal olsun, seçilir.

Ayrıca her proje için bir çeviri belleği oluşturuyoruz, böylece web sitenizi güncellediğinizde sadece yeni bölümleri için ödeme yaparsınız.

Değerli Müşterilerimiz

image

Tescilli çeviri yazılımımızı kullanarak etiketlerin bütünlüğüne saygı gösterirken doğrudan web sitenizin kaynak koduna (HTML, PHP, XML veya diğer herhangi bir format) çeviri yapabiliriz. Bu çözüm, çeviri teslim edildikten sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonunu gerektirmediğinden hızlı bir süreç için idealdir.

image

Web sitesi içeriğini herhangi bir düzenlenebilir metin biçiminde (Word veya Excel gibi) çevirebiliriz. Ayrıca istek üzerine, çeviri sürecinde web sitenizin tüm multimedya içeriğini (resimler, grafikler, indirilebilir pdf’ler vb.) yerelleştirebiliriz.

image

Web siteniz bir CMS tarafından yönetiliyorsa, çevirileri CMS’ye, API aracılığıyla veya bize erişim sağlarsanız doğrudan sistem içine ekleyebiliriz. Çeviriyi hazırlama sitenize veya üretime ekledikten sonra, istek üzerine ve ücretsiz olarak içeriği düzene uyarlama ihtiyacını değerlendirmek için içeriği nihai bağlamında kontrol edebiliriz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Sıkça Sorulanlar ve Sorular

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı keşfedin. Daha fazla cevap için sohbette bizimle iletişime geçin.

Tercüme ücretlerini size yollayacağımız şirket IBAN numarasına ödeyebilirsiniz.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın