Belge Tercümesi

Online belge tercüme bürosu tercumix.Com, uzman belge tercümesi hizmeti ile akademik belgelerin, teknik belgelerin, medikal belgelerin beraberinde hukuk metinlerinin çevirilerini 120 ve üzeri dil için gerçekleştirebilmektedir. Resmî belge çevirisi beraberinde Osmanlıca belge çeviri ihtiyaçları için profesyonel bir belge çeviri kadrosuyla çalışan Tercumix, tüm müşterilere hızlı ve nitelikli bir belge çeviri hizmeti vermektedir.
image

Belge Tercüme sistemleriyle tercümesi en çok istenilen belgeler şunlardır; Askerlik belgesi tercümesi, faaliyet belgesi çevirisi, maaş bordrosu belgesi, evlilik cüzdanı, mahkeme belgesi, doğum belgesi çevirisi, ürün listesi çevirisi, talepname tercümesi, erasmus belgeleri, oturma izin belgesi, beyanname belgesi, izin belgesi, CE belgesi, SGK döküm belgesi, sağlık sigortası belgesi, kaza raporu belgesi, basın bülteni, ithalat ihracat belgesi, sertifika, ikametgah belgesi, çalışma belgesi, form belgeleri, malzeme güvenlik belgesi, uzmanlık belgesi, şirket profili çevirisi gibi ustalık gerektiren pek çok siparişi hızlı belge çeviri servisiyle tamamlayan Tercumix belge çeviri ofisi, acil tüm tercüme ihtiyaçlarınızda yanınızda. Taranmış belge tercümesi, elektronik belge çevirisi veya JPEG dosyasından belge çevirisi fark etmeksizin, yeminli belge çevirisi, apostil onayı ve noter onayı gibi ilave hizmetlerini de belge çeviri hizmeti bünyesinde sağlıyoruz.Belge tercümesi hizmeti altında sipariş verdiğiniz İngilizce Türkçe belge çeviri işleminin uzmanlar tarafından gerçekleştirileceğine emin olabilirsiniz. Tercumix belge çeviri bürosu ile yeminli tercüme yaptırmak sadece bir tık uzağınızda.

İçerik Türlerimizi Keşfedin

En İyi İçerikleri Sizin için Hazırlıyoruz

Dokümantasyon Tercümesi

Teknik belgelerin çevirisi için tutarlılık, doğru terminoloji ve teknik doğruluk sağlamak, yetenekli çevirmenlerden oluşan ekibimiz için en önemli önceliklerdir.

Müşteri desteği

TercümeUluslararası müşterileriniz var mı? Çok dilli destek temsilcileri kiralamanıza gerek yok—Tercumix 70’den fazla dil çiftinde uygun maliyetli ve ölçeklenebilir çevirisi, müşteri hizmetleri ekibinizin müşteri sorularına yanıt vermesine ve kullanıcılarınızın ana dillerinde müşteri destek belgeleri sağlamasına olanak tanır.

Web Siteleri ve Uygulamalar Çevirisi

Profesyonel çevirmenlerimiz, işletmenizin web sitesi, mobil uygulaması için son derece teknik içeriğin yanı sıra proje yönetimi ve e-öğrenme sistemleri için kullanıcı arayüzleri ve yazılım arayüzleri çevirme konusunda deneyimlidir.

Eğitim Tercümesi

Yapay zeka eğitimi için özel veri kümeleri için teknik belge çevirisini destekliyoruz. 20.000’den fazla sertifikalı tercümandan oluşan küresel iş gücümüz, gerekli eğitim verilerini sağlayabilir, mevcut verileri işleyebilir, sistem testleri yapabilir ve çeşitli uygulama alanları için sonuçları doğrulayabilir.

Her Sektör için Profesyonel Çeviriler

Tercumix, 100 dilde web sitesi çeviri hizmetleri sunuyor! Uygun terminolojinin kullanılmasını sağlamak için tercümanlarımız web sitenize göre kozmetik, mekanik veya yasal olsun, seçilir.

Ayrıca her proje için bir çeviri belleği oluşturuyoruz, böylece web sitenizi güncellediğinizde sadece yeni bölümleri için ödeme yaparsınız.

Değerli Müşterilerimiz

image

Tescilli çeviri yazılımımızı kullanarak etiketlerin bütünlüğüne saygı gösterirken doğrudan web sitenizin kaynak koduna (HTML, PHP, XML veya diğer herhangi bir format) çeviri yapabiliriz. Bu çözüm, çeviri teslim edildikten sonra metinlerin kaynak dosyalara manuel olarak entegrasyonunu gerektirmediğinden hızlı bir süreç için idealdir.

image

Web sitesi içeriğini herhangi bir düzenlenebilir metin biçiminde (Word veya Excel gibi) çevirebiliriz. Ayrıca istek üzerine, çeviri sürecinde web sitenizin tüm multimedya içeriğini (resimler, grafikler, indirilebilir pdf’ler vb.) yerelleştirebiliriz.

image

Web siteniz bir CMS tarafından yönetiliyorsa, çevirileri CMS’ye, API aracılığıyla veya bize erişim sağlarsanız doğrudan sistem içine ekleyebiliriz. Çeviriyi hazırlama sitenize veya üretime ekledikten sonra, istek üzerine ve ücretsiz olarak içeriği düzene uyarlama ihtiyacını değerlendirmek için içeriği nihai bağlamında kontrol edebiliriz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Sıkça Sorulanlar ve Sorular

Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı keşfedin. Daha fazla cevap için sohbette bizimle iletişime geçin.

Tercüme ücretlerini size yollayacağımız şirket IBAN numarasına ödeyebilirsiniz.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın