Tercüme Fiyatları ve Tercüme Ücretleri 2024

Evinizden, ofisinizden ayrılmadan hangi ülkede olursanız olun Tercüme hizmetini ayağınıza kadar getirilerek Tercüme edilecek belgeleriniz profesyonel kadromuz tarafından incelendikten sonra bu konudaki yeminli tercümanlarımız tarafından özen gösterilerek Tercümeniz teslim edilir.

İngilizce Tercüme

55
İngilizce Tercüme Fiyatları 9 TL'den Başlıyor

Almanca Tercüme

55
Almanca Tercüme Fiyatları 11 TL'den Başlıyor

Rusça Tercüme

90
Rusça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Fransızca Tercüme

85
Fransızca Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Arapça Tercüme

105
Arapça Tercüme Fiyatları 14 TL'den Başlıyor

Çince Tercüme

180
Çince tercüme Fiyatları 54 TL'den Başlıyor
image

Tüm Uzmanlık Alanları ve Diller

Mükemmel ve uygun çeviriler Tercumix Ofislerinde günün rutinidir. Bizimle çalışarak faydalanabilirsiniz. Size şu avantajları sunuyoruz: çok çeşitli diller, uzmanlar tarafından hızlı çeviriler ve uygun fiyatlar.

Ayrıca sadece işletmeler ve kurumlar için çalışmıyoruz. Özel bir konu için profesyonel bir çeviriye ihtiyacınız varsa, kapsamlı bilgi birikimimizle de hizmetinizdeyiz.

Tercumix’in Temel Faydaları

Ekibimiz çeviri ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya hazır.

Bir adım öndesiniz

Gelecekteki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan çok çeşitli dil hizmetleri sunuyoruz: Google Ads çevirisi, yazılım yerelleştirmesi, altyazı ve insan çevirisini ihtiyacınız olan her yere entegre etmek için API’ler. Çeviri hizmetlerini daha etkin hale getirmek için çok çalışıyoruz.

Deneyim ve Güven

40 makro alanda 186.398 müşteriye 100 dilde 1,2 milyon çeviri teslim ettik ve en talepkar müşterilerin küreselleşme stratejisini güçlendirdik. Çevirmenlerimize adil bir şekilde ödeme yapmaktan ve işbirliğine dayalı, eğlenceli ve açık bir çalışma ortamı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Farklı bir dilde mi çeviri yapmak istiyorsunuz? Hemen Aşağıdaki forma çevirmek istediğiniz belgeyi ve gerekli bilgileri girin. 20 dakika içerisinde özel fiyat teklifi alın.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın