Adıyaman Tercüme Ofisi

Adıyaman Tercüme Pasaport, şirketler arası resmi faaliyetler, yurtdışı kurumları ile resmi ihale ve sözleşmeler, kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler için noter onayı yapılmaktadır. Yapılan tercüme belgeleri iki adet nüsha olarak çıkarılmaktadır.Yeminli tercümanın adı belgenin üzerine yazılmaktadır. Tercumix tarafından belgelerin biri verilirken diğeri ise noterde kalmalıdır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat’tır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut ve Samsat’tır

Adıyaman Hukuki Tercüme

Adıyaman Hukuki Tercüme ve idari belgeler, her türlü hukuki süreç bildirimleri, mahkemelerin vermiş olduğu kararlar, çıkarılan düzenlemeler gibi resmi belgeler Tercumix tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Adıyaman Yeminli Tercüme

Adıyaman Yeminli Tercüme büyük bir disiplin ve özveriye ihtiyacı olmakla beraber Tercumix tarafından yapılan yeminli tercümeler noter tarafından onaylı bir şekilde hazırlanmaktadır. Var olan bütün hakları koruyup muhafaza eden bütün resmi ve yeminli belgeler Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Sözlü Tercüme

Adıyaman Sözlü Tercüme Topluluk önünde yapılan ve çevirinin düzgün bir iletişim ile oluşturmak için tercümanın büyük bir rolü vardır. Nikah törenleri, topluluk konferansları gibi insanların fazla olduğu yerlerde yapılan tercümelerdir. Tercumix bu konuda yetenekli ve iletişim gücü yüksek tercümanlar ile çalışmaktadır.

Adıyaman Mekanik ve Teknik Tercüme

Adıyaman Teknik Çeviri içerdiği başlıklar, ürünler için teknik bilgi kılavuzları, tanıtım belgeleri ve kullanım kılavuzları gibi konuları kapsamaktadır. Teknik çeviri için her türlü hizmet Tercumix tarafından verilmektedir.

Adıyaman Apostil Tasdikli Çeviri

Adana Yazılı Tercüme, Tercumix tarafından gerekli özveri ve titizlik ile yapılan yazılı tercümelerin kendine özgü bir kalitesi ve açık, anlaşılır bir dili olması gerekmektedir. Noter tarafından yeminli olan tercümanlar, belirledikleri hedef dile çevirilerini sunarlar. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler gibi yazılı belgeler noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Adıyaman Yazılı Yeminli Tercüme

Adıyaman Yazılı Çeviri Hukuki belgeler, kimlikler, şirketler arası işler, patentlergibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ve Tercumix kalitesi ile onaylanmaktadır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın