Ağrı Tercüme Ofisi

Ağrı Tercümenoter tarafından onaylı tercüme yeminli tercümanların kaliteli bir şekilde hizmet sunduğu ve aynı şekilde pasaport işlemleri, şirketler arası ilişkiler, yurtdışı ile resmi belge ve sözleşmeler, kimlik gibi birçok evrakların çevirisini yapan hizmet Tercumix tarafından noter onaylı bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan çalışmanın iki adet nüshası bulundurulup aynı zamanda diğer nüshası teslim edilirken bir diğeri de noter tarafından korunmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Ağrı Hukuk Tercümesi

Ağrı Hukuki Tercümesi Tercumix tarafından verilen hukuk tercümesi hizmeti, her türlü resmi belgelerin, idari ve mahkeme kararlarının çevirilerinin yapıldığı etkili bir hizmet modelidir. Yeminli tercümanlar tarafından yapılarak alıcıya en verimli şekilde sunulmaktadır.

Ağrı Yeminli Tercüme

Ağrı Yeminli Tercüme yasal hakların korunması ve gözetilmesi ile yapılan yeminli tercümeler Tercumix tarafından yeminli tercümanlar ile büyük bir özveri ve sorumluluk bilincinde yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Ağrı Sözlü Tercüme

Ağrı Sözlü Tercüme nin en büyük niteliklerinden biri de iletişim gücü kuvvetli bireylerin sözlü tercümeyi yaparken gösterdiği etkileşimin gücüdür. Kalabalık toplulukların önünde yapılan nikah törenleri, konferanslar veya seminerler gibi ortamlarda eş zamanlı bir tercüme hizmeti en doğru şekilde verilmelidir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Ağrı Mekanik ve Teknik Tercüme

Ağrı Teknik Tercüme TSE ve ISO-CE gibi teknik bilgi gerektiren tercümelerin yapılması Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir. Mekanik ürünlerin kullanım kılavuzu gibi belgelerin tercüme edilmesinde kullanılan çeviri hizmetidir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Ağrı Apostil Tasdikli Tercüme

Ülkeler arası etkileşimde kullanılan idari ve resmi belgelerin apostil onayının bulunması gerekmektedir. Bu apostil onayını almak için valilik veya kaymakamlık gibi resmi kurumlara başvuru yapılması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur.

Ağrı Yazılı Yeminli Tercüme

Ağrı Yazılı Tercüme,

Tercumix yazılı yeminli tercüme hizmetini Ağrı ilinde gerekli tüm sorumlulukları alarak vermektedir. Hukuki ve idari belgeler, ehliyet, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari belgeler gibi birçok belge noter tarafından yeminli tercümanlar tarafınca yapılıp onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Merkez, Patnos, Doğubayazıt, Diyadin, Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay ve Hamur’dur. Şirketler arası işler, patentler gibi yazılı belgeler noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın