Akademik Tercüme Hukuki Tercüme ve Resmi Evrak Tercümesi Hizmeti

Tercüme hizmet kapsamımız oldukça geniş olup akademik tercüme, hukuki tercüme ve resmi evrak tercümesi işlemleriniz branşında uzman yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Acil tercüme ihtiyacınız var ise bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşmanız ve online tercüme hizmetimizden faydalanmanız mümkündür.

Tercümix Tercüme İle Yeminli Tercüme Hizmeti

Uluslararası gerçekleştireceğiniz pek çok işlem de belgelerinizin yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi talep edilmektedir. Gerek konsolosluk işlemleri gerek eğitim ya da adli işlemlerinizde tercüme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılabilmesi için teknik İngilizce bilgi seviyesi sunabilen tercüme ofisinden hizmet almanız önemlidir.

Tercümix Yeminli tercüman ekibimizde branşlarında uzman tercümanlar hizmet vermektedir. Bu sebeple her alanda çevirileriniz aslına uygun ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Online tercüme hizmetimiz sayesinde tercümeleriniz kısa sürede tamamlanarak online ya da kargo ile tercüme gönderimi talep etmenizde mümkün olabilmektedir.

Akademik Tercüme

Akademik alanda yapmış olduğunuz çalışmaların pek çok dilde çevirisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle yurtdışı yüksek lisans, master ya da akademik başvurularınızda gideceğiniz ülkenin talep ettiği dilde çevirisi yapılmış akademik metinleriniz sizin bir adım daha öne geçmenize katkı sağlayacaktır.

Tercümix tercümanlarımız akademik metin yazım kurallarına ve yazım diline uygun bir şekilde akademik tercüme işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmektedirler. Resmi belge niteliği olmayan tercüme işlemleriniz online tercüme hizmet çerçevesinde sonuçlandırılırken resmi statüye sahip akademik çalışmalarınız için kargo ile tercüme gönderimi uygulanmaktadır.

Hukuki Tercüme

Hukuki metinlerin tercüme edilmesi sürecinde mutlaka hukuk alanında bilgi ve tecrübesi olan bir tercüman kullanılması zorunludur. Çünkü hukuki metinlerde yapılacak tercüme hataları çok büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Her türlü dava, emeklilik ya da evlilik, boşanma gibi adli süreç gerektiren tüm işlemlerinizde ihtiyacınız olan hukuki tercüme hizmeti Tercümix yeminli tercümanları tarafından profesyonelce karşılanabilmektedir.

Ekibimizde yer alan kendi branşında yetkin tercümanlarımız vasıtası ile aslına uygun şekilde hukuki metinlerinizin tercümesi kısa süre içerisinde yapılarak size teslimi sağlanmaktadır. Hukuki tercüme talepleriniz için ofisimizle iletişime geçmeniz halinde size ihtiyacınız olan hizmet kaliteli ve profesyonel şekilde sunulacaktır.

Resmi Evrak Tercüme

Konsolosluk işlemlerinden başlayarak her türlü resmi evraklarınız ve belgeleriniz çok kısa süre içerisinde tercüme edilmektedir. Tercümix resmi evrak tercüme departmanında sizlere hizmet verecek olan yeminli tercümanlarınız resmi evraklarınız için tercüme işlemini yaparak gerekli olan noter onayı ya da apostil onayı işlemlerini tamamlayarak sizlere teslim edecektir.

Özellikle konsolosluk için sık sık ihtiyaç duyulan resmi evrak tercümesi hizmetimiz çok kısa süre içerisinde yapılır. İlgili konsolosluğun talepleri doğrultusunda noter onaylı yeminli tercüme ya da apostil onaylı yeminli tercüme şeklinde size teslimi sağlanır.

Eğitim amaçlı ya da çalışma amaçlı yapacağınız denklik başvurusu için tüm belgelerinizin yeminli tercümanlar tarafından ilgili dile tercüme edilmiş olması istenir. Bu sebeple diploma, transkript, pasaport ve diğer tüm belgelerinizi Tercümix ofisimize ileterek tercüme edilmesini talep edebilirsiniz.

Hangi Diller de Akademik Tercüme, Hukuki Tercüme ve Resmi Evrak Tercümesi Yapılır?

Tercümix tercüme ofisimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, Bulgarca ve daha pek çok dilde akademik tercüme, hukuki tercüme ve resmi evrak tercümesi yapılmaktadır. Tüm resmi belgeleriniz, yazışmalarınız için profesyonel tercüme hizmetimizden faydalanabilir, apostil onaylı yeminli tercüme talep edebilirsiniz.

Fransızca, Bulgarca Ve Almanca Hukuki Tercüme

Bulgaristan emeklilik haklarınız ya da Almanya boşanma davasının tanınması adına sizden istenen hukuki belgelerin tercüme edilmiş olmasıdır. Yeminli tercümanlarımıza ileteceğiniz tüm bu belgeler kısa süre içerisinde hatasız olarak tercüme edilmekte ve noter onaylı yeminli tercüme şeklinde size teslimi sağlanmaktadır.

Almanca hukuki tercüme işlemlerinizde online tercüme ile çok daha hızlı sonuç alabileceğiniz gibi resmi belge olma niteliği sebebi ile bazı belgelerinizin kargo ile teslimi size yapılmaktadır. Bu hususta tüm bilgilendirme ofisimiz tarafınca yapılır.

İngilizce Akademik Tercüme Hizmeti

Evrensel bir dil olması sebebi ile akademik çalışmalarınızın tamamını İngilizce akademik tercüme hizmetimiz kapsamında çevirisinin yapılması mümkün olmaktadır. Özellikle uluslararası alanda akademik kariyer planı yapıyorsanız akademik çalışmalarınızın İngilizce dilinde hazırlanmış olması size büyük avantaj sağlayacaktır.

Tüm ülkelerce geçerli bir dil olan İngilizce tercüme işlemleriniz neticesinde zaman kaybetmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizden farklı dilde akademik tercüme talep edilmesi durumunda dilediğiniz dilde akademik tercüme yine tercüman ekibimizce verilen bir hizmettir.

İngilizce, Almanca ve Fransızca Resmi Evrak Tercümesi

Akademik tercüme, hukuki tercüme dışında en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında resmi evrak tercümesi yer almaktadır. Uluslararası gerçekleştireceğiniz her bir faaliyet de sunacağınız resmi belgelerin noter onaylı yeminli tercüme edilmiş olarak teslim edilmesi istenmektedir.

Almanya resmi evrak tercümesi için Almanca olmasını tercih ederken Kanada İngilizce ya da Fransızca resmi evrak tercümesi yapılmasını şart koşmaktadır. Bağlantı halinde olduğunuz ülkenin tercih ettiği dil resmi evrak tercümesi yaptırmanız gerekli olduğu için bu hususta size Tercümix olarak çok geniş dil portföyünde hizmet sunabilme kapasitesine sahibiz.

Akademik Tercüme, Hukuki Tercüme ve Resmi Evrak Tercümesi Fiyatları

Tercümix olarak sizlere en iyi yeminli tercüme fiyatları sunabilmekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar gerek online tercüme gerekse de kargo ile tercüme gönderimi için uygulanan fiyat politikamız bizden talep ettiğiniz hizmete göre değişkenlik gösterecektir.

Normal tercüme hizmetleri oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere online tercüme kapsamında sunulur. Resmi evrak tercümesi fiyatları çoğunlukla sayfa başına yapılıyor olup noter onaylı tercüme ya da apostil onaylı tercüme olmasına bağlı olarak fiyatlandırma değişebilmektedir.

Hukuki tercüme fiyatları ise kelime sayısı bazında fiyatlandırmaya tabii olmaktadır. Hukuk danışmanlarından oluşan yeminli tercüman ekibimiz tarafından sunulan bu hizmet de kelime bazlı hesaplama yapılmakta ve ayrıca noter onayı sağlanmaktadır.

Akademik tercüme için fiyatlandırma da tercüme edilmesini istediğiniz çalışmanın hangi dilde tercüme edileceği, teknik bilgi gereksinimi ve metin uzunluğu yeminli tercüme fiyatları açısından belirleyici olmaktadır. Kapsamlı bir süreç gerektiren bu çalışma da sizlere en iyi hizmeti en ekonomik akademik tercüme fiyatları ile sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Akademik Tercüme, Hukuki Tercüme ve Resmi Evrak Tercümesi Neden Tercümix

Bu yazımızda sizlere akademik tercüme, hukuki tercüme ve resmi evrak tercümesi hakkında bazı bilgiler vermeye çalıştık. Bu aşama da neden Tercümix tercih etmelisiniz sorusunu kısaca yanıtlamak istiyoruz.

Tercümix yeminli tercümanları 20’den fazla dilde çeviri hizmeti sunabilmektedir. Üstelik kendi branşında uzman yeminli tercüman ekibine sahip olması sebebi ile akademik tercüme, hukuki tercüme ve resmi evrak tercümesi profesyonel olarak kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Bu sebeple noter onaylı ya da apostil onaylı yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için tek doğru adres Tercümix olacaktır.

Tercumix Tercümenin Diğer İş Ortaklıkları

www.doratercume.com

www.deutschstube.com

www.vizelazig.com

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın