Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Türkiye’nin Akademik Tercüme Bürosu

Zaman zaman akademik makalelerin çevirilerinde bazı talihsizlikler yaşandığını duymuşsunuzdur. Düzgün çevrilemeyen makaleler, makaleyi yazan kişiyi sıkıntılara sokabilmektedir. Özellikle akademik çalışmalarda verilmek istenen mesajın doğru olarak aktarılabilmesi, ancak alanında uzman bir tercüman tarafından yapılabilmektedir. Söylediğimiz gibi bu konuda bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız, çeviri hizmeti aldığınız yeri seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Alanında uzman kadrosu ile sizlere kaliteli akademik tercüme hizmeti sunan tercumix.com ihtiyacınız olan yerdir. Sizlere lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi ve doktora tezi çevirilerinizde yardımcı olabiliriz. Yazım ve dil bilgisi kurallarına dikkat ederek hazırlamış olduğumuz akademik çevrimizi istediğiniz zamanda size teslim etmekteyiz.

image

İster uzun metinler olsun, isterseniz kısa metinler olsun bize vermiş olduğunuz metni zamanında teslim edeceğimize emin olabilirsiniz. Sizinle yapmış olacağımız çalışma neticesinde memnun müşteri ailemizin bir parçası olacağınıza bizler eminiz. Akademik makalelerdeki bir diğer önemli unsur ise gizliliktir. Akademik metninizin gizliliğine özen göstererek hazırlanan metinlerimiz, profesyonel çevirmenlerimiz tarafından oluşturulan çevirileriniz sizlere zamanında teslim edilmektedir.

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın