Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Analiz Tercümesi

Analiz Tercümesi Büyümekte olan bir firmaysanız elbette raporlardan, farklı ülkelerdeki bilgi kaynaklardan ve pazarlama alanlarından yararlanıyorsunuz demektir. Şirketiniz için temin edeceğiniz farklı alanlardaki analizleri sonucu kendinizi hedeflerinize daha rahat ulaştırabilirsiniz. Yapılan tercümelerin doğru veri vermesi ve kolay anlaşılması önemlidir; bunun için analiz tercümesi   üzerinde çalışacağınız ekip mutlaka alanında uzman olmalıdır.

Büyük şirketlerle çalışan bir analiz uzmanıysanız analiz tercümesine sizin de ihtiyacınız olacaktır. Kendi dilinizde oluşturduğunuz analizlerin karşı tarafa doğru ve eksiksiz bir biçimde aktarılması için tercümanlardan faydalanabilirsiniz.

image

Tercümanlar raporunuza uygun kelimeleri ve cümleleri sade bir dil aracılığıyla karşı tarafa ileterek verilmek istenen bilginin doğru aktarılması sağladığı gibi sizin de itibar kazanmanızı sağlayacaktır.

Analiz Tercümesi 2020 Kapsamı

Analiz tercümesinde en sık karşılaşılan zorluklardan biri terimlerdir. Analiz yapılan konu ile alakalı olan terimler, günlük dil kullanımında pek kullanılmadığı için bilinmeyebilir. Bunun için bazı kaynaklardan araştırma yapılması ve doğru kelimelerin seçilmesi gerekmektedir. Bu işlemler zaman alacağı için alanında uzman kişilerden yardım almak sizlere zaman kazandıracaktır. İşlemleriniz bu sayede hızlanacaktır. Uzman kişiler deneyimlerine bağlı olarak verilen belgeleri tercüme etme konusunda daha etkili olacaklardır.

Uzmanlarla çalışmanın bir diğer avantajı ise doğru sonuçlardır. Elbette işinizin hızlı bir biçimde halledilmesini istediğiniz kadar doğru bir şekilde yapılmasını istersiniz. Yanlış tercümeler yanlış sonuçlar, yanlış sonuçlar yanlış fikirleri doğuracaktır. Küçük ayrıntıların işinizi mahvetmesine izin vermemek için uzman desteği sizlere her daim şarttır. Tercumix olarak uzman ekibimizle sizlere bu hizmetleri sağlamak için buradayız.

Sitemiz üzerinden veya telefon aracılığıyla bizlerle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz analiz tercümesini elde edebilirsiniz. Belgeleri bize internet ortamından veya kargo üzerinden kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Bizde sizin tercihinize bağlı olarak tercüme edilmiş belgeyi internet üzerinden veya kargo ile sizlere teslim etmekteyiz. Size bu hizmeti sunarken bizden hız ve kalite beklediğinizi biliyoruz; bunların yanında uygun fiyat tekliflerimizi de sizler için oluşturuyoruz. Çalışma ekibimiz tamamen uzman kişilerden oluştuğu gibi belge gerekli kontrollerden geçtikten sonra son halini alır. Kontrolün birden fazla kez yapılması daha kaliteli çevirilerin ortaya konması anlamına gelmektedir.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın