Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Bekarlık Belgesi Tercümesi 2021

Bekarlık belgesi tercümesi medeni durumuzun resmi olarak bekar olduğunu ortaya koyan belgelerdir. Belgeler kullanılacak alanlara göre noter onaylı istenebilir. Bekarlık belgesi eğer yurtdışında talep edilirse uygun dile çeviri yapılması ve onaylanması gerekmektedir. Yurtdışında evlilik düşünüyorsanız bu sizden istenecek olan ilk belgelerden biridir. Bekarlık belgesi çevirisi resmi bir evrak özelliğine sahip olması sebebiyle çeviri konusunda hassasiyet gerektiren bir konudur.

Bekarlık belgesini bağlı olduğunuz ilin nüfus müdürlüklerinden temin edebilirsiniz. Aldığınız belgeyi bizlere ulaştırarak, gizlilik esaslarına dayanan çalışma sistemimiz içerisinde istediğiniz dile tercüme edebilirsiniz.

Tercüme yapılırken kullanılacak kelimeler ve üslup dikkatle seçilmelidir. Diğer resmî belgelerde olduğu gibi bekarlık belgesi çevirisi esnasında da gösterişten uzak, yalın ve akıcı bir dil seçilmesi gerekmektedir. Dil mümkün olduğunca basit kelimelerden meydana gelmeli, karşı tarafın kafasında soru işareti bırakmayacak cümleler kullanılmalıdır. Yazım ve noktalama konusu burada bir adım öne çıkmaktadır. Notere onaylatma durumlarında da bunlar göz önünde bulundurulacaktır.

image

Eğer yabancı uyruklu biriyle evlenme kararı aldıysanız yine bu belgeye ihtiyacınız olacaktır. Evleneceğiniz kişinin ülkesinden gerekli prosedürlerden sonra evrakı alabilir, yine bizim aracılığımızla Türkçe ’ye çevirebilirsiniz. Bunun için çevirisi yapılması gereken belgeyi bize kargo veya mail yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır.

Bekarlık belgesi tercümesi 2021 Detayları

Bekarlık belgesi tercümesi Evlilik konusunun yanı sıra iş konuları da göz önünde bulundurularak bu belge sizden istenebilir. Yurtdışında çalışmaya karar vermeniz durumunda; büyük kurumsal firmalar da sizden bu belgeyi talep edebilmektedir. Çalışanının bekar olmasını isteyen şirketler günümüz dünyasında çokça vardır.

Evliliği gerçekleştirecek kurumla mutlaka iletişime geçerek belgelerde eksiklik olmaması için bilgi almanız gerekebilir. Bekarlık belgesi tercümesi dışında sizden farklı belgelerde istenebilir. Bu belgelerin tercümesi konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Kullanım amacına en uygun çeviriler için Tercumix olarak sizlere destek vermekteyiz. Sadece bekarlık belgesi çevirisi yapmıyor, resmi veya gayri resmi bütün evraklarınızı kullanıma uygun hale getiriyoruz. İstediğiniz dile uygun çeviriler yaptırmak için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en hızlı hizmeti kalite ve uygun fiyatlarla sunmak bizim en büyük görevimiz. Elimizdeki belgeleri kargo veya internet aracılığıyla sizlere kolay bir şekilde ulaştırıyoruz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın