Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Bilgi Bankası Tercümesi 2021

Bilgi bankası tercümesi şirketlere gelen iş başvuruları, yapılan işlemler, gelir ve gider ile alakalı dosyalar arşivlenmektedir. Bu arşivler ilerleyen zamanlarda satış, teftiş, araştırma gibi durumlarda tekrardan ortaya çıkarılmaktadır. Elinizde bu evrakların tercümesinin olması size çok ciddi oranda zaman kazandıracaktır.

Bilgi bankası çevirisi uzun süreli çalışma gerektiren bir alan olduğu için bu çalışmaların zaman bağlı olarak sürekli yapılması gerekmektedir.

image

Bu sürekli çalışma haftalık veya aylık belgelerin düzenli olarak çevirisinin yapılması anlamına gelir. Bu sayede gerekli durumlarda belgeler tercüme edilmiş bir şekilde arşivlerinizde bulanacaktır. Şirket hisselerini satma işlemleri esnasında ya da yabancı ülkelerle anlaşmalar konusunda göstereceğiniz bu bilgiler sizler için bir referans oluşturacaktır. Ayrıca şirketinizin değerini de arttıracaktır.

Bilgi bankası tercümesi 2021 Kapsamı

Bilgi bankası tercümesi kullanılan alanlar konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sadece şirket arşivlerinde bulunan belgelerin değil, aktif olarak kullandığınız belgelerin tercümesi de sizler için hızlı ulaşılması gereken belgelerdir. Nakliye, e-ticaret gibi alanlarda da sizlere referans olacak belgelerdir. Sahip olduğunuz belgenin farklı ülke dillerinde olması sizlere duyulan güvenin artmasını sağlayacaktır.

Firmanızı yurtdışına taşımaya karar verdiğinizde çalışacak personelin dilinde çeviri olması size daha kaliteli hizmet sağlayacak personel bulmanızda yardımcı olacaktır. Personeller ne iş yaptığınızı, sistemlerinizin nasıl işlediği konusunda daha ayrıntılı bir bilgiye sahip olacaktır. Aynı şekilde yabancı uyruklu bir personel aldığınızda da bu çeviriler onlara bir ufuk olacaktır.

Sadece kendi firmanız için değil, yurtdışında bağlantı kurduğunuz diğer firmaların da bilgi bankalarına ulaşmak isteyebilirsiniz. İçerik bakımında teknik dil barındırması nedeniyle dile hâkim olsanız bile bilmediğiniz kelimelerle karşılaşmanız mümkündür. Bunun içinde tercümanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Yabancı diller konusunda teknik kelimeler ayrı bir araştırma gerekmektedir. Bu zaman alacak işlemler uğramayın; biz sizin için istediğiniz belgeleri hızlı bir biçimde Türkçeye çevirebiliriz.

Tercumix.com ekibi olarak hem kısa vadeli çalışmalarda hem de uzun vadeli çalışmalarda bilgi bankası tercümesi hizmeti sağlamaktayız. Bu geniş yelpazeleri evrakları en hızlı şekilde istediğiniz dile çeviriyor, sizlerin eline hızlı bir biçimde geçmesini sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda belgenizi size e-posta olarak ya da kargo olarak ulaştırıyoruz. İsterseniz haftalık düzenli çalışmalarla elinizde tercüme edilmiş bir arşiv olmasını sağlamaktayız. Bu sayede işleriniz oldukça hızlanmış olacaktır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın