Bingöl Tercüme Ofisi

Bingöl TercümeNoter Tarafından Onaylı Tercüme Noter yeminli tercümanlar tarafınca yapılan yeminli tercümanlık sistemi, bir çok farklı türde ki resmi belgelerin yönetiminde ve tercüme edilmesinde aktif rol oynar ,noter yeminli tercümanlar tarafınca yapılan yeminli tercümanlık sistemi, bir çok farklı türde ki resmi belgelerin yönetiminde ve tercüme edilmesinde aktif rol oynar. Tercumix yeminli tercüme hizmeti vererek, belgelerin koruma altına alır. Tercüme edilen belgenin üzerine tercümanın adı ve tercüme ettiği tarih yazılı. İki adet nüshaya dönüştürülen belgelerin biri ise noter tarafından korunmaktadır.

Bingöl Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu

Bingöl Hukuk Tercümesi

Bingöl Tercüme Hukuki Tercüme Tercumix, Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda da hizmet vermektedir.

Bingöl Yeminli Tercüme

Bingöl Yeminli Tercüme Bingöl’de olan yeminli tercümeler, noter tarafınca emek sarfederek büyük bir özveri ve sorumluluk ile yapılır.Tercumix, yeminli tercümanların olduğu ekip ile noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Bingöl Sözlü Tercüme

Bingöl Sözlü tercüme çoğunlukla belirli kuruluşlarda (nikah,toplantı,törenvb) eş zamanlı olarak yapılır.Hem iletişimi kuvvetlendirir hem de ortamı etkin halde tutmaya yarar.

Bingöl Mekanik ve Teknik Tercüme

Bingöl Teknik Tercüme TSE evrakları ve ISO-CE gibi teknik belgelerin tercüme edilmesine olanak sağlar. Noter tarafından onaylı bir şekilde Tercumix tarafınca çevrilir.

Bingöl Apostil Tasdikli Tercüme

Bingöl Apostil Tercüme Resmi belgelerin geçerliliğini koruması adına apostil onayına ihtiyaç duyulur.Apostil onaylı tercüme belgelerinin yeminli tercümanlar tarafınca tercüme edilmesine olanak sağlayan tercüme hizmetidir. Tercumix, Ardahan’da apostil onaylı tercüme hizmeti vermektedir.

Bingöl Yazılı Yeminli Tercüme

Bingöl Yazılı tercüme, hem bilgi birikimi hem de konu hakkında kapsamlı araştırma yapmak büyük bir özveri ve ciddiyet ister.Bingöl’deTercumix idari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari evraklar, Tıbbi metin ve dergiler gibi birçok resmi evraklar noter tarafından yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın