Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Bitirme Tezi Çevirisi 2021

Bitirme tezi çevirisi üzerinde uzun zaman harcadığınız, kariyerinize yön verebilecek bilgi içerikli yazılardır. Kullanılan dilin içerisinde pek çok ilmi terim bulunması, cümlelerin kesin yargılar içermesi sebebiyle çeviri noktasında çok hassas davranılması gerekmektedir. 

Teknik anlamda dil yetersizliğinin olması, gerekli kaynakların eksikliği gibi durumlarda bitirme tezi çeviri yetersiz ve hatalı olabilir. Farklı ülkelerde yapacağınız akademik çalışmalar için sizden bitirme tezinizi isteyebilirler; aynı şekilde yurt dışındaki bir okuldan mezun olacaksanız sizden de okulda kullanılan resmi dille yazılmış bir tez isteyeceklerdir. Çevirinin hatasız bir biçimde yapılması burada devreye girmektedir; yapılan hatalı çeviriler sizlerin akademik kariyerin önünde engel oluşturabilir. 

image

Çeviri esnasında mutlaka uygun terimler kullanılmalı, dil akıcı ve sade bir şekilde kullanılmalıdır. Çeviri esnasında oluşabilecek gramer hataları, karşı tarafa iletmek istediğiniz bilginin eksik veya yanlış anlaşılmaya açık bir biçimde iletilmesine sebep olmaktadır. Bu karşı tarafın istemediği bir durumdur.

Bitirme Tezi Çevirisi 2021 Kapsamı

Bitirme tezi çevirisinin kullanılacağı alana bağlı olarak noter onaylı tezler de sizden istenebilir. Bunun için yeminli tercümanlar çalışmaktadır. Bitirme tezinizin çevirisi bittikten sonra noter huzurunda onaylatarak bunu resmi bir evraka dönüştürebilirsiniz. Bu sayede resmî kurumlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer noter onaylı tercümeyeihtiyacınız varsa bunu bizlere ileterek gerekli işlemleri takip etmemizi sağlayabilirsiniz.

Diğer çeviriler gibi bitirme tezi çevirisi de uygun dile çevrilmelidir. İngilizce çeviriler bu noktada yetersiz kalabilmektedir. Tezinizi sunmak istediğiniz üniversite veya farklı topluluklar tezinizi kendi anadili ile okuyabilmelidir. Tezin vermek istediği bilgi bu şekilde daha doğru bir biçimde anlaşılacaktır. Bütün milletler için ana dilde verilen bilgiler daha kalıcı ve etkileyici izler bırakmaktadır.

Çok zaman ve çaba harcayarak harcadığınız tezinizin verimini kaybetmemesi için mutlaka uzman kişilerden destek alınmalıdır. Sizlere bu konuda sonsuz destek sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bize gönderdiğiniz belgelerin eksiksiz ve doğru üslupla çevirisini yapıyor, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya internet aracılığıyla sizlere teslimini yapıyoruz.

 Talep etmeniz durumunda noter için uygun bir hale getirerek sizlere zaman kazandırıyoruz. Değer verdiğiniz tezinize biz de sizler kadar değer veriyor, size en kaliteli bitirme tezi çevirisi hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın