Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

CV Tercümesi 2021

CV Tercümesi yurtdışındaki bir şirkete iş başvurusunda bulunacağınızı düşünelim. Yabancı bir ülkeye göndereceğiniz CV belgenizin göndereceğiniz ülke dilinde hazırlanmış olması gerekmektedir. Kariyer yolculuğunuz için atacağınız bu önemli yolda ve iş başvurusunda  CV belgenizi uzman kişilere emanet etmenizi öneririz.

Alanında uzman bir tercümanın gerçekleştireceği CV tercümesi sizler için oldukça faydalı olacaktır. Cv tercümesinde özellikle dikkat edilmesi gereken bir nokta ise, CV de yer alan gerek mesleki gerekse akademik terimlerin doğru şekilde tercüme edilmiş olmasıdır. İş başvurusunda bulunacağınız firmaya eksik bilgi içeren veya metnin aslına sadık kalmadan yapılan bir tercüme ile hazırlanmış olan metni göndermek istemeyeceğinizi tahmin ediyoruz.

image

Bu gibi durumları yaşamamak adına alanında uzman tercümanlardan oluşan bir tercüme bürosu ile çalışmanızı öneririz. CV belgenizin tercümesinde yapılacak olan herhangi bir hatanın iş başvurunuzun sürecini oldukça etkileyeceğini sizler de biliyorsunuz.

CV Tercümesi 2020’de Neden Tercumix.com ile Çalışmalısınız?

CV tercümesi, Uzun süredir bu alanda çalışıyor olmanın verdiği tecrübe ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız birçok dilde ve çeviri türünde sizlere hizmet sunmakta olan noter yeminli tercüme büromuz alanında uzman tercümanlardan oluşan bir kadro ile çalışmaktadır.  Ekibimizde bulunan tercümanlarımızın yeterlilikleri konusunda oldukça hassasiyet sahibiyiz. Bu hassasiyetimiz sonucunda bizimle çalışmaktan memnun olan ve çalışmalarımıza devam ettiğimiz pek çok müşterimiz bulunmaktadır.  CV  tercümesi hizmeti verdiğimiz dilleri sıralayacak olursak:

İbranice Kazakça Türkmence Farsça Arapça Azerice Fince Norveçce,İsveçce Danca Romence Ukraynaca Slovence Sırpça Polonyaca Litvanyaca Moldovaca MakedoncaMacarcaLetonca Gürcüce EstoncaÇekçe Bulgarca Yunanca Flemenkçe Fransızca İtalyanca Tayca Japonca Çince Portekizce İspanyolca Rusça İngilizce Almanca

Tercumix.com Noter Yeminli Tercüme Bürosu İletişimCV tercümesi hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alanı yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.  Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemiz üzerinden bizimle.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın