Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Denklik Belgesi Tercümesi 2021

Denklik Belgesi Tercümesi akademik kariyerin bu kadar öne çıktığı bir dönemde yurtdışı bağlantılı veya doğrudan yurt dışı ile alakalı okullarda kariyer planlaması yapmanız tercih edebileceğiniz bir durumdur. Aldığınız eğitimin düzeyi ve içeriği yurt dışında nasıl bir eğitim alacağınızı belirleyen önemli bir etmendir. 

Denklik kararı tercümesi burada devreye girer. Bu belge sizin aldığınız derslerin içeriğinin uygun dile çevrilmesini kapsamaktadır. Aldığınız teorik ve deneysel eğitimin ne üzerine olduğu karşı tarafa bildirir.

image

Yurtdışındaki okullardaki eğitim kariyeriniz için neler bildiğiniz önemlidir; okula kabul edilmeniz bu belgelere bağlı olabilmektedir. Bu belgeler noter onaylı olmalıdır. Noter onayı tercüme ihtiyacınızda Tercumix.com olarak yeminli tercümanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Noterin yeminli tercümanlar tarafından yapılan tercümeleri kabul ettiği bilinen bir gerçek. İşinde uzman olmayan tercümanlarla çalışmanız sizlere maddi kayıplar yanı sıra çeşitli sorunlarda oluşturacaktır.

Denklik Belgesi Tercümesi 2021 Kapsamı

Denklik kararı tercümesi alındıktan sonra kayıt yaptırmak istediğiniz okula gönderilir ve işlemleriniz başlar. İçeriğin hatalı olması yanlış dersler almanıza, okulu uzatmanızı sebep olmaktadır; bu da sizler için zaman kaybı demektir. Yeminli tercümanlar tecrübeleriyle burada devreye girerler. Yapılan hızlı ve kaliteli tercümeler sayesinde sorunlar hızlı bir biçimde ortadan kalkacak, işlemleriniz daha hızlı bir şekilde halledilecektir.

Yılların bize verdiği deneyim ile sizlere yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat içinde destek olmaktayız. Bize iletmiş olduğunuz denklik belgesini en hızlı biçimde sizlere ulaştıracağımızdan kuşkunuz olmasın.

Tercumix.com olarak yılların getirdiği deneyimin yanı sıra uygun fiyatlarla sizlere destek olmaya çalışmaktayız. Bizden beklediklerinizi size eksiksiz bir biçimde sunmak bizim en temel görevimiz. Denklik belgesi tercümesi yanı sıra diğer bütün tercüme işlemleri için de buradayız. Farklı dillerde tercüme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tercüme ettiğimiz belgeleri sizlere kargo veya mail yoluyla en kısa sürede ileteceğiz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın