Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Dergi Tercümesi 2021

Dergi Tercümesi İçerik olarak çok geniş bir yapıya sahip olan dergiler, yurtdışı baskıları için farklı dillerde çevirilere ihtiyaç duyarlar. İçeriğinin geniş olması bu alanda çalışacak birden çok kişiye ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur. Farklı konuları alanında uzman kişilerin tercüme etmesi, dergi tercümesi için kaliteyi ortaya koyan en öncelikli etkendir.

Örneğin; magazin konusunda çalışmış, bu konuda tercümelerde bulunmuş bir tercüman magazin kısmını çevirirken akademik alanda uzmanlaşmış bir kişi akademik kısmını çevirmektedir. Bu geniş kitleye ancak kökleri sağlam tercüme büroları ulaşabilmektedir.

image

Tecrübe ile ilerleyen firmalar hem geniş kelime hazinesi hem de hızlı olmaları sayesinde öne çıkmaktadır. Dergilerin baskıya yetişmesi, metinlerde hataların olmaması dergiler için birinci önceliktir. Basım esnasında ya da basım sonrası fark edilen hatalar telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğuracaktır. Dergi takipçileriniz sizden bir adım geri kaçacak ve takipçilerinizde azalmalar olacaktır. Dergi tercümesi burada devreye girer; bir dergiyi tercüme etmek tıpkı yeniden bir dergi yazmak gibidir. Büyük sorumluluk demektir.

Dergi Tercümesi 2021 Kapsamı

Dergi Tercümesi 2021 bu durumun önüne geçmek için kullanılacak en etkili yöntem sürekli kontroldür. Ekipler kendi aralarında bölümleri kontrol eder ve doğrularlar. Bu sayede dergi içeriği mümkün olan en yüksek kaliteye ulaşır ve anlam kaymalarının önüne geçildiği gibi içeriğin bozulmasının da önüne geçilmiş olur. Elbette bu kaliteli tercümeler okuyucuların dikkatini çekecektir. Sadece okuyucularınız değil, sizi takip etmeyen bireyler için de ilgi çekici duruma geleceksiniz.

Derginizin konusu ne olursa olsun, kalabalık ve titiz çalışan ekiplerimiz sizlere destek olacaktır. Hem yurtdışında bastırılıp ülkemize getirilen dergilerin tercümesinde hem de ülkemizden yurt dışına gönderilecek dergilerin tercümesi konusunda sizlerin yanındayız. Dergi tercümesi geniş kitleleri etkilediği için gerekli hassasiyeti göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Sizin aldığınız sorumluluğu biliyor, sizinle sorumluluklarınızı paylaşıyoruz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın