Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Diploma Tercümesi 2021

Yeminli diploma tercümesi, Tercumix kalitesi ile müşterilerimize sunuluyor! Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde diploma evrakı, kurs sertifikası, yeterlilik belgesi ya da bunlar ile aynı değere sahip olan daha değişik belgelerinizin tercümesi çok kolaydır. Bununla beraber resmi işlerinizin en kısa sürede sonuç alabilmesi için, mümkün olduğu kadar kaliteli bir tercümanlık hizmeti almanız son derece önemli bir detaydır. Bu sebep dolayısıyla diploma tercüme hizmetlerini mutlaka bizler gibi deneyimli firmalardan almanız gerekir.

Diploma Tercümesi önemli tercüme türlerinden biri olan diploma tercümesi yurtdışında eğitime başvuracak olan kişiler tarafından istenebilir. Örneğin yurtdışına yüksek lisansa gitmek istiyorsanız ve gideceğiniz ülkeye şu anki üniversite diplomanızı göndereceksiniz. Bu sırada diploma tercümesi hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Saymış olduğumuz bu durumlardan farklı nedenlerle de diploma tercümesi hizmetine ihtiyacınız olabilmektedir.

image

Önemli bir tercüme türü olan diploma tercümesi yapılırken meydana gelebilecek herhangi bir tercih ve yanlış sizler için olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu gibi durumları yaşamamak adına kaliteli tercüme hizmeti sunan bir te büro ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Tercüme sektöründe faaliyet göstermemiz ve ekibimizde yer alan tercümanlarımızın uzmanlığı konusunda göstermiş olduğumuz hassasiyetimiz sonucunda her geçen gün büyüyen bir memnun müşteri ağına sahibiz.

 
 

Diploma tercümesi almak isteyen müşterilerimizin acil tercüme hizmetine ihtiyaçları olabilmektedir acil tercüme ihtiyacı olan müşterilerimizin ihtiyacına mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirmek için 7/24 çalışan ekibimiz acil tercüme ihtiyacınız olduğu durumlarda ihtiyacınız olan tercüme hizmetini sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde sunacaktır.

Ekibimizde yer alan tercümanların alanında uzman olup olmaması konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyatlar ile ve mümkün olan en kısa süre içerisinde hazırlayıp teslim edebilmek için kendimizi geliştirmekteyiz.

Devletlerin bu gibi belgeleri istemelerinin sebebi ülkelerine seyahat edecekleri kişinin maddi bir sorun yaşayıp yaşamadığını değerlendirebilmek amacıyla banka hesap cüzdanı bilgilerinizi istemektedir. Banka dökümanı tercümesi yapılması ve bu belgenin başvuru sırasında ilgili mercilere gönderilmesi gerekmektedir. Hesap defteri tercümesi yapacak olan kişinin ilgili finansal terimlere hakim olması gerekmektedir, aksi takdirde belli başlı yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilmektedir. Uzmanlık gerektiren bir tercüme türü olan banka hesap defteri tercümesi hizmeti alacağınız zaman kaliteli tercüme hizmeti sunan bir büro ile çalışmanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Diploma Tercümesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Diploma tercümesi, bazı resmi başvurular gerçekleştirilirken eğitim bilgilerinin yabancı kurum ya da mevki için belgelenmesini sağlar. Yani eğitim durumu hakkında belge talep edilebilecek olan her türlü resmi müracaat halinde bu hizmet mutlaka gerekmektedir. Söz konusu tercümanlık hizmetinin gereklilik durumu ile beraber, kalitesi de çok büyük ölçüde önemlidir.

Çünkü müşterilere aktif olarak hizmet sunmakta olan her tercümanlık ofisi birbirinden farklı yeterliliklere sahiptir. Bu sebep dolayısıyla, diploma belgesini herhangi bir dilden daha farklı bir dile tercüme edilmesi konusunda dikkatli davranmak şarttır. Öncelikli olarak, bu konuda kesinlikle dikkatli olunması gereken başlıca detayları şöyle sıralamak mümkündür:

1.      Alınacak Hizmet Noter Onaylı Diploma Tercümesi Olmalıdır

Tercümanlık hizmetlerinin kalite farkları ile beraber, geçerlilik açısından da farkları mevcuttur. Örneğin iki farklı dili C 3 seviyesinde okuyabilen, yazabilen ve konuşabilen bir kişinin tercümanlık yapabilmesi çok kolaydır. Fakat böyle bir kişi tarafından tercüme edilmiş belgelerin resmi evrak statüsünde bulunması, yani resmi işlemlerde geçerliliğe sahip olması o kadar kolay olmaz.

Pasaport ve vize işlemleri ile beraber daha pek çok resmi başvuru, ancak noter onaylı diploma tercümesi aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Hizmet alırken, ilgili tercümanlık ofisinin noter onaylı olarak hizmet sunduğundan emin olmak şarttır. Çünkü noter huzurunda gerekli prosedürleri sağlamamış olan tercüme ofisleri, ihtiyaç duyduğunuz standartları karşılayamayacaktır. Tercüme işinin ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olduğu ise bu durumda önemsiz hale gelir. Çünkü resmi müracaatlarda, belge tercümesi kadar resmi prosedürlerin sağlanmış olması da büyük önem taşır.

Tercumix markası olarak bizler, hem pratik alanda hem de prosedür alanında tüm yeterlilikleri sağlamış durumdayız. Bu sebeple herhangi bir mağduriyet yaşamamanız ve her çeşit resmi müracaatınız için yeterli evrakları sunabilmiş olmanız için mutlaka bizlerle çalışmanız sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Yeminli diploma tercümesi yaptırmak, Tercumix sayesinde hızlı olduğu kadar kolaydır. En kısa sürede, en yüksek kalite durumuna sahip noter onaylı tercüme hizmetini almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

2.      Noter Yeminli Diploma Tercümesi Yapacak Olan Firma Aynı Zamanda Yeterli Deneyime Sahip Olmalıdır

Tercüme işlemleri kapsamında farklı dillere çevrilecek olan evraklar, öncelikli olarak noter yeminli hizmet sunan firmalar tarafından tercüme edilmelidir. Bu durum en önemli yeterlilik sayılabilse de daha başka detaylardan söz etmek de mümkündür. Yeminli diploma tercümesi yapabilmek, sadece noterden tercümanlık izni sağlamakla olmaz. Noter huzurunda yemin etme yolu ile gerekli prosedürleri sağlayan ve yeminli tercümanlık hizmeti verebilen pek çok tercüme ofisi, pratik yeterliliğe sahip olamamaktadır.

Bu durum ise noter onaylı diploma tercümesi yapan firmalar arasında önemli farkların ortaya çıkabilmesine yol açmıştır.

Çünkü yeminli tercümanlık ofisleri, sahip oldukları deneyim açısından farklı konumlardadır. Bu sebepten dolayı söz konusu hizmetin alınabilecek olduğu her ofis, kesinlikle birbirinden farklı düzeylerde hizmet sunabilir. Diplomasının en başarılı halde tercüme edilmesini isteyenler ise bu hizmetler arasından en kalitelisini almalıdır.

İş deneyimindeki farklarımız dolayısıyla en kaliteli tercümanlık hizmetini sunabiliyor olmamız ise Tercumix markasını öne geçiren detayların en başında gelir. Yeminli diploma tercümesi için pek çok ofisin tercih edilmesi mümkündür fakat konsolosluk prosedürlerine tamamıyla uygun hizmetler ancak Tercumix firmasından alınır.

3.      Yeminli Diploma Tercümesi En Kısa Süre İçinde Gerçekleşmelidir

Yabancı konsolosluklara başvuru gerçekleştirirken bazı yeterlilik evraklarının tercüme edilmesi şarttır. Bu işlemlerin hızı ise başvuru sürecini doğrudan etkiler. Örneğin diploma tercümesi noter onaylı olmak ile beraber en hızlı şekilde yapılamazsa, tüm başvuru süreci bu durumdan olumsuz etkilenir. Resmi işlemlerin kısa sürede tamamlanması ve bu konuya dair ortaya çıkması mümkün olan problemlerin en baştan önlenebilmesi için mutlaka hızlı bir hizmet alınmalıdır.

Hızlı tercümanlık hizmetlere ise yalnızca üstün kaliteye sahip firmalar yoluyla ulaşmak mümkündür. Çünkü hızlı olabilirken aynı zamanda kaliteli de olamayan tercümanlık hizmetleri, söz konusu mağduriyetlerin ortaya çıkmasına yol açabilen bir diğer faktördür. Yeminli diploma tercümesi hizmetini en kısa zaman içerisinde almak isteyen herkes, mutlaka Tercumix kalitesini tanımalı ve bu sayede en doğru kararı verebilmelidir.

Resmi işleriniz başarılı bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız, her çeşit tercümanlık hizmetini ofisimizden sağlayabilirsiniz. Hızlı ve son derece bilgili tercümanlarımız sayesinde diplomaların, transkriptlerin, kurs sertifikalarının ve benzeri tüm evrakların en kısa zamanda tercümeleri mümkün olmaktadır.

4.      Noter Onaylı Tercüme Ofisleri Arasında Tercih Yaparken Tercumix’e Mutlaka Göz Atmak Şarttır

Yeminli diploma tercümesi ya da diğer belgelerin tercüme edilmelerine yönelik verilen hizmetler, firmanın durumu ile orantılı bir kaliteye sahip olmaktadır. Noter yeminli olarak tercümanlık hizmeti sunan pek çok ofis bulunsa da, seçim yaparken dikkatli davranmak son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı, yeterli iş deneyimine sahip olan ofisleri tercih etmek bir zorunluluktur. Aksi halde evraklarınızın tercümesi başarılı bir şekilde gerçekleşmez ve tüm başvuru süreciniz önemli ölçüde zarar görebilir.

Tercumix Yeminli Tercümanlık Ofisi, bu güne kadar yüzlerce başarılı faaliyet gerçekleştirebilmiş olan önemli firmalar içinde yer alır. Noter onaylı diploma tercümesi başta olmak üzere, birbirinden farklı hizmetlerimizin kalite durumu ve sağlanma hızı son derece yüksektir. Kalite farklarımızı görmek ve tüm işlemleriniz sırasında maksimum zaman tasarrufu sağlayabilmek isterseniz, mutlaka Tercumix ile çalışmalısınız. Bütçe seviyenizi zorlamayacak fiyat seçenekleri sunmamız ve müşterileri % 100 memnun edebilmemiz, en iyi seçenek olduğumuzu kanıtlamaktadır. Eğer firmamızı daha yakından tanımak ve firma tercihi döneminde ortaya çıkan sorularınıza kesin cevaplar bulabilmek istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Tercümanlık ofisleri arasında, müşterilerine karşı son derece hassas davranan ve hizmet kalitesini sürekli en üst seviyede tutan Tercumix mutlaka sizi de memnun edecektir. Yeminli diploma tercümesi yaptırmadan önce bizlerle tanışmanız ve daha sonra karar vermeniz mutlaka tavsiye edilir.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın