Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Dizi ve Film Tercümesi

Dizi ve film tercümesi günlerimizi daha keyifli kılan severek izlediğimiz dizi ve filmlerin farklı dillere çevrilmesi işlemine denilmektedir. Videonun akışına uygun olarak ilerlemesi ve günlük konuşma diline hakimiyet istemesi gibi nedenler ile özenle hazırlanması gereken bir tercüme türüdür. 

Diziyi yayınlayan kişiler global boyutta iş yapmak ve insanların beğenisini kazanmak istiyorlarsa kaliteli dizi ve film tercümesi hizmeti almaları gerekmektedir.

image

Diziyi yayınlayan kişiler global boyutta iş yapmak ve insanların beğenisini kazanmak istiyorlarsa kaliteli dizi ve film tercümesi hizmeti almaları gerekmektedir.

Dizi Ve Film Tercümesi Hizmeti

Verdiğimiz diller sırası ile: İbranice Kazakça Türkmence Farsça Arapça AzericeFince Norveçce İsveçce  Danca Romence Ukraynaca Slovence Sırpça Polonyaca Litvanyaca Moldovaca Makedonca Macarca Letonca Gürcüce Estonca Çekçe Bulgarca Yunanca Flemenkçe Fransızca İtalyancaa Tayca Japonca Çince Portekizce İspanyolca Rusça İngilizce Almanca

Saymış olduğumuz bu dillerde online kaliteli dizi ve film tercümesi hizmeti sunmaktayız. Uzun süredir bu alanda çalışıyor olmamızın verdiği tecrübeler ile sizlere hizmet sunmaktayız. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve hızlı çalışmayı bir araya getirerek, bir tercüme bürosundan isteyebileceğiniz her şeyi sizler için sitemiz üzerinde bir araya getirdik.

Online Noter Onaylı Tercüme Bürosu İletişim

Tercüme hizmeti almak istediğinizde web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat noktasında anlaşma sağladığımız takdirde ihtiyacınız olan hizmeti kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz. Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın