Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Edebi Sanatsal Tercüme 2021

Edebi Sanatsal Tercüme Hayata farklı bir gözle bakmamızı sağlayan edebi metinler, tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen metin türlerinden biridir. Farklı ülkelerin edebi ve sanatsal metinleri okumak sizlere pek çok konuda güzel bir vizyon katacaktır. Bir Rus klasiğinden alacağınız bilgiler ve bir İtalyan eserinden alacağınız hisler ve bilgiler birbirinden oldukça farklı olacaktır. 

Bu nedenle kişiler çoğunlukla  yabancı dilde tarafından yazılmış olan edebi eserleri okurken oldukça keyif alırlar. Edebi ve sanatsal metinlerin tercümesi, büyük bir önem taşımaktadır. 

image

Alanında uzman bir tercüman tarafından yapılacak olan edebi tercüme, edebi eserin kalitesini ortaya koymaktadır.  Edebi ve sanatsal bir çeviri yapacak olan kişinin bu iki dile de hakim olması gerekmektedir. Tercüme yapılacak olan iki dilde yer alan edebi ve sanatsal terimlere hakim olunması oldukça önemlidir.

Edebi Sanatsal Tercümede Tercumix.com Farkı

Edebi Sanatsal Tercüme izler tercümanlarımızın yeterlikleri konusunda oldukça büyük bir hassasiyetle çalışmaktayız. Çalışmalarımızın sonucunda ise memnuniyetle çalışmaya devam ettiğimiz büyük bir müşteri ağına sahibiz.

Sizlerin her türlü ihtiyaç ve durumlarını düşünerek, acil tercüme ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan tercüme hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere sunmak için cumartesi pazar demeden çalışmaktayız.

Tercüme Bürosu Tercumix.com İletişim

Alanında uzman tercüman lerden oluşan ve sizlere ihtiyacınız olan edebi çeviri hizmetini verebilmek için 7/24 çalışan ekibimizden tercüme hizmeti alabilirsiniz. Tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemize yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın