Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Türkiye’nin Edebi Tercüme Bürosu

Edebi tercüme rasyonel metinlerden farklı bir yöntem izlenerek yapılmaktadır. Edebi alanda büyük bir üne sahip olan Tolstoy’un eserleri üzerinde bir tercüme yapılacağını varsayalım. Bu alanda tercüme hizmeti verecek olan kişinin hem Türk hem Rus diline profesyonel seviyede hakim olması gerekmektedir. Ek olarak edebi metin betimlemelerinin uzun cümlelerini çözümleyecek kişiler olmaları gerekmektedir. Edebi tercüme alanında hizmet veren bir kişinin bu dilde kullanılan cümle yapılarına, uzun söz öbeklerine aşina olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu alanda yapılacak olan tercümeler metnin özünden kopulmasına neden olmaktadır. Kalitesiz metinler, çeviriler anlam kopmalarına ve yanlış anlaşılmalara neden olabilmektedir.

Kaliteli  Edebi Tercüme

Edebi tercüme hizmeti yapmak isteyen ve bu alanda nasıl çalışmalarını gerektiği noktasında soruları olan kişilere sayfa başına ücret talep ederek tercüme hizmetinde bulunmalarını öneriyoruz. Büyük bir zihin eforu ve çalışma isteyen bu alanda kaliteli hizmet sunmak isteyen ve mesleki anlamda yeterlilikleri olduğunu düşünen kişiler online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com ile çalışabilirsiniz. Geniş tercüman kadromuz ve geliştirmiş olduğumuz eğitim destek sistemi ile kullanıcılarımıza kaliteli tercüme hizmeti vermekteyiz. Sık sık yeni tercüman alımları yapmaktayız. Bu alanda çalışmak için bizimle iletiime geçebilirsiniz.

image

Noter Onaylı Edebi Tercüme Hizmeti

Online noter onaylı tercüme bürosu Tercumix.com olarak pekçok müşterimize kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Bizden tercüme hizmeti almak isterseniz internet adresimiz üzerinden iletişime geçebiliriz. Edebi tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaşma sağladığımız takdirde ihtiyacınız olan tercüme metnini en kısa sürede teslim etmek isteyen ekip arkadaşlarımız ellerinden gelen çalışmayı sergileyeceklerdir. Tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın