Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Erasmus Kabul Belgesi Tercümesi 2021

Erasmus Kabul Belgesi Tercümesi Yurtdışında eğitim almak pek çok kişinin hayalidir. Hem dil gelişimi hem de kişisel gelişim için Erasmus mükemmel denebilecek bir fırsattır. Öğrenciler bu doğrultuda çalışarak hayallerinden peşinden koşarlar; ancak evraklar sırasında çıkacak sorunlar sebebiyle gecikmeler meydana gelmektedir. 

Gerekli olan evraklar arasında Erasmus kabul belgesi çevirisi de yer almaktadır. Bu belge sizin farklı bir ülkede eğitim görmenize hak kazandığınızı belirten resmi bir evraktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta çevirinin kalitesidir.

image

Düşülen en büyük yanılgılardan biri İngilizce çevirilerin yeterli olduğudur. Ne yazık ki böyle bir şey söz konusu değildir. Resmi evraklarda, evrakın verileceği ülkenin resmi dili kullanılmalıdır. Diğer dillerde işlemler yapılamaz. Erasmus kabul belgesi çevirisi yapılırken eğitim görülecek ülke ve resmi dili göz önünde tutulmalıdır. Her ne kadar İngilizce Dünya’da kabul gören ve sık kullanılan bir dil olsa da her durumda yeterli olmayacaktır.

Erasmus Kabul Belgesi Tercümesi 2021 Kapsamı

Erasmus Kabul Belgesi Tercümesi sadece eğitim amaçlı değil, staj amaçlı olarak da Erasmus kabul belgesi kullanılmaktadır. Elbette bu belgenin yanında farklı belgelerde istenebilmektedir; bu gideceğiniz okulun veya ülkenin resmi işlemlerine bağlı olarak değişmektedir. Bunlara mutlaka dikkat edilmeli ve belgeler bu doğrultuda hazırlanmalıdır.

Resmi işlemlerde kullanılacağı için bu belgenin noter onaylı olması gerekmektedir; belgenizin noter yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Yeminli tercümanlar haricinde yapılacak olan tercümeler noter tarafından pek anlam ifade etmeyecektir.

Yeminli tercümanlarımızla sizlerin yanındayız. Erasmus kabul belgesi çevirisi dışında size gerekli olan vatandaşlık belgesi, öğrenci belgesi gibi evrakların da tercümesi üzerinde çalışarak gerekli olan bütün evrakları sizler için sağlamaktayız. Yurtdışı eğitiminiz ve stajınız için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Acil durumlar dahil olmak üzere bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimizden nerede olursanız olun kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın