Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Estonca Tıbbi Tercüme

Estonca tıbbi tercüme hizmeti için doğru adres profesyonel çevirmenler ve onların bağlı oldukları profesyonel çeviri bürolarıdır. Zira tıbbi tercüme büyük ölçüde birikim ve deneyim gerektirmektedir. Aynı zamanda Estonca’da uzmanlaşmak kolay olmadığından hem tıbbi alanda hem de Estonca dilinde çeviri yapan tercüman sayısı oldukça azdır. Bu tercümanların en iyileri ise noter onaylı çeviriler yapar ve mesleki anlamda yeterlilikleri belgelenmiş olan çeviri büroları ile çalışmayı tercih ederler.

Estonca Tıbbi Tercüme Hizmetini Neden Tercumix.com’dan Almalıyım?

Estonca tıbbi tercüme hizmetinizi online profesyonel çeviri sitemiz olan Tercumix.com’dan almanız oldukça önemlidir. Zira Nordik Birliğinde bulunan, bir Baltık ülkesi olan Estonya’nın resmi dili olan Estonca diğer Avrupa dillerinin aksine Ural dilleri grubuna girmektedir. Bu dili 1.5 milyon kişi konuşmaktadır. Estonca’ya en yakın olan dil Fincedir. Estonca ‘nın kelime hazinesinin 3 te biri Hint Avrupa dillerinden, özellikle Germen dillerinden gelmektedir fakat geri kalan kelimeler dilin kendisine özgüdür. Bu yüzden dile tam anlamıyla hakim olmak oldukça elzemdir. Güney ve Kuzey Estonca olmak üzere iki ağızı bulunan bu dilde çeviri hizmetini sadece profesyonel çevirmenlerden almalısınız. Estonca oldukça karmaşık bir gramer yapısına da sahiptir. Bu karmaşık gramer yapısına hakim olan çevirmenler çalışmaktayız zira işe alımlarımızdan önce çeşitli testler çevirmenlerimizin mesleki yeterliliklerini ölçmekteyiz. Tercumix.com 7/24 çalıştığından hızlı teslimat garantisi de sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti şirketimiz için esastır.

Noter Onaylı Estonca Tıbbi Tercüme

Noter onaylı Estonca tıbbi tercüme hizmetimizi almak için tek yapmanız gereken çevrilmesini istediğiniz metni sitemize yerleştirerek fiyat teklifi almaktır. Anlaşma sağlandığı takdirde çevirmenlerimiz en kısa sürede çevirilerinizi sizlere ulaştıracaktır. Kargo seçeneğimiz de vardır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın