Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi 2020

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi Bir çocuğun biyolojik olarak bağı bulunmayan kişi veya kişiler tarafından bakımının üstlenmesi dahilinde hak ve sorumluluklarını yasal olarak kendi üzerine alması eylemine evlat edinme denir. Üstelik ülkemizde yasanın 306. maddesine göre 5 yıllık bir evliliği olan 30 yaşını doldurmuş evli veya bekar kişiler evlat edinebilmektedir. 

Çocuk sahibi olup olmamanız evlat edinmenize engel değildir. Evlat edinme faaliyetleri ülkeden ülkeye farklılık gösterdiği gibi, evlat edinme belgeleri başvurusunda bulunulacak ülkeye göre de değişebilir. Bu değişiklik nedeniyle evlat edinme belgesi kavramı doğar.

image

Evlat edinme belgesi tercümesi gibi önemli bir konuda belgeler yasal boyutları göz önünde tutarak tercüme ofislerimizde yer alan uzman ve yeminli tercümanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Tercumix tercüme bürosu olarak çözüm odaklı bir çeviri hizmetine ek olarak kalitesinden ödün vermeyen anında gerçekleşen hızlı tercüme bürolarından dakikasında hizmet sağlıyoruz.  Çeviri ve tercüme faaliyetlerinin bir çocuktan kalkıpta bir aile kavramına kadar ne denli değerli bir faaliyet olduğunun bilincinde olan bir firmamız ve bu firma dahilinde ailemizde çalışıp daimî bu bilinçle hareket eden elemanlar ile çalışıyoruz. 

Evlat Edinme Belgesi Tercümesi 2020 Kapsamı

Evlat edinme belgesi tercümesi birer kopyası evlatlık veren kurum veya kişi ile evlatlık alan aileye verilirken bir kopyası ilgili kurum ve makamlarda bulunur, bu hususta da gereken hassasiyeti veren firmamız evlat edinme belgesi çevirisi dahil olmak üzere birçok konuda ulusal ve uluslararası müşterisinin yanındadır. Çok yönlü dil farklılığı sağlayan firmamız, ayriyeten birçok ülke ile işbirliği içerisindedir. Mevcut bilgileri orijinal belgenin aslını bozmadan, manada herhangi bir değişiklik yapmadan, dosdoğru bilgilerle yeminli tercümanlarımız yaptığı çeviriler son olarak noter onayını alır. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken firmamıza kolaylıkla ulaşabilir, evlat edinme belgesi çevirisi için dilediğiniz vakitte Tercumix.com üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın