Herhangi Bir Dilde Tercüme Yapıyorsunuz Ama Dil Sertifikanız Yok! Tercumix.Com İle Üniversiteden E-Devlet Onaylı Dil Sertifikası!

Tercüme hizmeti veriyorsanız muhakkak dil sertifikası sahibi olmanız gerekmektedir. Özellikle resmi belgelerin tercüme işlemlerinde noter onaylı yeminli tercüme istenmesi sebebi ile E-devlet onaylı dil sertifikası sahibi olmak size büyük avantaj sağlayacaktır.

E-devlet onaylı dil sertifikası sayesinde başvuru yaparak sizde yeminli tercüman sıfatına ulaşabilir ve kariyerinizi bu yönde çizebilirsiniz. Peki, yabancı dil sertifikası nasıl alınır, E-devlet onaylı dil sertifikası ile yeminli tercüman olabilir misiniz?

Yabancı Dil Eğitimi Sertifikası Ve Faydaları

Biliyoruz ki kafanızda E-devlet onaylı dil sertifikası hususunda pek çok soru yanıt bekliyor. Öncelikli olarak yabancı dil eğitimi sertifikası nedir, size ne fayda sağlar kısaca bunlardan bahsetmek istiyoruz. Başta İngilizce sertifikası olmakla birlikte Almanca, Fransızca, Arapça ve diğer tüm diller için dil sertifikası eğitimi düzenlenmektedir.

Bildiğiniz dil hangisi olursa olsun tercüme yaptığınız işler için noter onayı ya da apostil onayı almanız mümkün olmayacaktır. Çünkü tüm bu onayları alabilmeniz için yeminli tercüman sıfatında olmanız gereklidir.

Yeminli tercüman olabilmek içinde sizden E-devlet onaylı dil sertifikası talep edilmektedir eğitim sürecinde gerçekleştirilen yabancı dil eğitimi sertifikası programları sayesinde bu amacınıza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Üniversite Onaylı Yabancı Dil Sertifikası Nasıl Alınır?

Yabancı dil sertifikası sahibi olmak için size sunulan pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz. Ancak üniversiteden E-Devlet onaylı dil sertifikası sahibi olmak tahmininizden de çok kolay. Çünkü anında kayıt olma imkânı sunan bu sertifika programlarında eğitimler uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Dilediğiniz yerden dilediğiniz bir anda erişim sağlayarak derslere katılım sağlayabilirsiniz.

E-Devlet onaylı dil sertifikası uluslararası geçerliliğe de sahip olup sertifika üzerinde hiçbir şekilde örgün eğitim ya da uzaktan eğitim gibi bir ibare taşımaz. Üniversite onaylı yabancı dil sertifikası olması sebebi ile de E-Devlet üzerinde dil sertifikanızı görünecektir. Tercümanlar e-devlet onaylı dil sertifikası ile İl veya İlçe noterlerde yemin zaptı imzalayabilir ve bu anlamda Noter Onaylı Yeminli Tercüman olarak çalışabilirler.

Yabancı Dil Sertifikası Nasıl Alınır?

İngilizce, Almanca, Arapça ya da Fransızca tercüme yaptığınız dil hangi dil olursa olsun E-devlet onaylı dil sertifikası programına katılarak dil sertifikanızı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz dil de dil sertifikası eğitimine katılmanız olacaktır. uzaktan eğitim ile tamamlayacağınız dersler sonrasında yapılacak sınavda başarılı olmanız halinde E-devlet onaylı dil sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Kurumumuz vasıtası ile sunulan dil sertifikası programları için başvurular kabul edilmektedir. Hızlı kayıt oluşturmak için ihtiyacınız olan eğitimi satın alabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1 Ay gibi kısa süre içerisinde E-devlet onaylı dil sertifikası alarak siz de yeminli tercümanlar arasına katılabilirsiniz.

Üniversite Onaylı İngilizce Sertifikası Nasıl Alınır?

İngilizce tercüme yapıyorsunuz ancak dil sertifikanız olmadığı için yeminli tercümanlık yapamıyorsanız size tavsiyemiz en kısa sürede İngilizce dil sertifikası almanız olacaktır. E-Devlet onaylı İngilizce dil eğitimi sertifikası için kolayca başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz.

Hangi seviyede eğitim almanız gerektiği hususunda tereddütleriniz var ise Tercumix iletişim hattından ulaşmanız yeterli olacaktır. İlgili personelimiz Üniversite onaylı İngilizce sertifikası için kayıtlı işlemlerinizi tamamlamanızda yardımcı olacaktır.

Ortalama 1 ay süren E-devlet onaylı dil sertifikası programıız uzaktan eğitim ile sizlere sunulmaktadır. Kayıt sonrası size iletilen giriş bilgileri ile sisteme giriş yaparak önceden yüklenmiş eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Mekandan bağımsız dilediğiniz zamanda İngilizce sertifika eğitimini tamamlamanız mümkün olacaktır.

Almanca Dil Sertifikası Nasıl Alınır?

Almanca diline olan hakimiyetiniz ile pek çok alanda çeviri hizmeti veriyor olabilirsiniz. Ancak Almanca dil sertifikanız yok ise yeminli tercüman olarak resmi belgelerin çeviri işlemlerini yapmanız mümkün olmayacaktır. Kariyerinizi planlarken Almanca yeminli tercüman olarak hizmet vermeyi planlıyorsanız mutlaka E-devlet onaylı dil sertifikası sahibi olmanız gerekmektedir.

E-devlet onaylı Almanca dil sertifikası için devam eden kayıtlarımıza başvuru yaparak hemen kurs sürecini başlatabilirsiniz. Üniversite onaylı yabancı dil sertifikası için eğitimler yaklaşık olarak 1 ay sürelidir. Online olarak verilen eğitimlerin sonunda düzenlenen sınava katılım göstermeniz gerekmektedir.

Almanca dil sertifikası programını tamamlayarak gireceğiniz sınavda 100 üzerinden en az 50 puan almanız yeterli olmaktadır. Sınavda başarılı olamamanız halinde yeniden eğitim videolaraını izleyebilir ve ücretsiz olarak sınava katılabilirsiniz. Başarılı olanız durumunda E-devlet onaylı dil sertifikası yaklaşık 2 hafta içerisinde adresinize kargo ile gönderilecektir.

İster Almanca dil sertifikası ister İngilizce sertifikası için olsun hangi dilde E-devlet onaylı dil sertifikası programımıza katılım gösteriyor olursanız olun sınavı başarılı tamamlamanız gerekir. Sınavdan geçer not almanız halinde sertifikanızı anında E-devlet sistemi üzerinden sorgulama yapmanız mümkün olmaktadır.

E-Devlet Onaylı Yabancı Dil Sertifikası Ne İşe Yarar?

Herhangi bir dilde tercüme yapıyorsunuz ancak dil sertifikanız yok ise katılım sağlayacağınız yabancı dil sertifikası programı ile bunu başarabileceğinize eminiz. Dil sertifikası programları pek çok dilde seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Tercüme yaptığınız dil hakkında sertifika programlarını inceleyerek hızlı kayıt olabilir ve üniversiteden E-devlet onaylı dil sertifikası alabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sürecinde işleyen yabancı dil sertifikası eğitimlerine katılım dilediğiniz cihazdan yapılabilmektedir. Size iletilen giriş bilgilerini kullanarak sisteme girmeniz ve eğitim videolarını takip etmeniz gerekmektedir.

İster PC ister tablet isterseniz de cep telefonlarınızdan eğitimlere katılabilirsiniz. Eğitim saatleri hakkında da bir kısıtlama bulunmamaktadır. Size uygun saatlerde istediğiniz yerden eğitimlere dahil olmanız mümkündür.

1 Ay olan yabancı dil eğitimi sonrasında yine online olarak düzenlenen sertifika sınavına katılmanız beklenmektedir. Bu sınavda size sorulan soruları doğru yanıtlamanız gerekir. Sınavda başarı elde edebilmeniz için 100 üzerinden 50 puan ya da üstü almanız yeterli olacaktır. Başarısız olmanız halinde ücretsiz olarak yeniden sınava katılma hakkınız bulunur.

Uzaktan eğitim ile sunulan yabancı dil eğitimi programlarını başarı ile tamamlayan adayların üniversiteden verilen sertifika üzerinde hiçbir şekilde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır. Uluslar arası geçerliliği de bulunan E-devlet onaylı dil sertifikası ile yeminli tercüman olabilmek için gerekli başvuruları hemen başlatabilirsiniz.

Yabancı Dil Belgesi Sorgulama

Yabancı dil belgesi sorgulama işlemi için E-devlet sistemini kullanabilirsiniz. E-Devlet portalına size ait giriş bilgilerini kullanarak girmeniz ve arama çubuğuna “Sertifika Belgesi Sorgulama” yazmanız gerekmektedir.

Üniversite adı altında Belgesi Sorgulama ekranında almış olduğunuz tüm sertifikaları görüntüleyebilir, mail ile iletebilir ya da yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Tercumix.com E-devlet onaylı dil sertifikası sınavınızın başarı ile sonuçlanmasının ardından ıslak imzalı ve basılı olarak adresinize en geç 2-3 hafta içerisinde gönderilecektir.

Daha pek çok hizmetimizden yararlanmak için firmamıza hemen ulaşabilirsiniz!

0 531 504 36 09 

Diğer İş Ortaklarımız ;

www.doratercume.com

www.vizelazig.com

www.deutschstube.com

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın