Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İbranice Hukuki Tercüme

Hukuk alanında resmi ya da gayri resmî belgelerin tercüme edilmesi sık sık başvurulan bir hizmetlerden biridir. İbranice hukuki tercüme alanında uzmanlık gerektiren bir konudur. Tercüme edilecek belgelerin bazı prensiplere bağlı kalınarak tercüme edilmesi gereklidir.  Hukuk alanında kullanılacak bu belgeler güvenlik ve gizlilik kapsamında muhafaza edilmesi önemlidir. Bilgilerinizin çalınmaması, paylaşılmaması için mutlaka güven kazanmış kişi ve kurumlarla çalışmanız gerekecektir. Tercümeyi yapan kişi ilgili ülkenin hukuk yasalarına hâkim olması, sizin için bir adım öne geçmeniz demektir. Yasalara uygun içerik düzenlemelerinin yapılması sizlere avantaj sağlayacaktır.

İbranice hukuki tercüme konusunda dikkat edilmesi gerekenler

Bu belgeler tercüme edilirken mutlaka yeminli tercüme bürolarından ve yeminli tercümanlardan destek alınmalıdır. Notere onaylatmanız gereken belgeler söz konusu olduğunda bu kişiler ve kurumlar işleri oldukça kolaylaştıracaktır. Hukuki evrakların tercümesi esnasında kullanılacak dil sade ve açık bir şekilde durumu ifade etmelidir. Karmaşık, süslü cümleler karışıklığa yok açabilir veya yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilmektedir. Alanında uzmanlaşmış kişiler bu noktada tecrübeleri sayesinde bir adım öne çıkmaktadır. İçeriği bozmadan tercümanlar hızlı tercümenin yanı sıra kaliteli içerikler de oluşturacaklardır. Belgenizi notere onaylatmanız gerekiyorsa tercüme yapan kişinin mutlaka yeminli tercüman olması gerekmektedir; aksi durumda noterde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Belgeleri tercüme ettirirken bu ayrıntıyı göz ardı etmenizi önermeyiz.

İbranice hukuki tercüme için tercumix’i neden tercih etmeliyim?

Tercumix olarak yıllardır aralıksız olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde gizliliğe önem veriyor, tercüme edilecek belgelerde kişinin gizlilik hakları doğrultusunda davranıyoruz. Yüksek kalitede, güvenilir İbranice hukuki tercüme için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçmek için cep telefonunuzu veya internet sitemizi kullanabilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz belgeleri en kısa süre içerisinde tercüme ederek sizlere ileteceğiz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın