Iğdır Tercüme Ofisi

Iğdır Tercüme, Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından tasdiklenmiş olan Tercumix, resmi kurumlar arasında yapılan bütün sözleşme ve belgelerin onayı gibi işlemler yeminli olan tercümanlarımız tarafından açıklayıcı ve etkileyici bir dille tercümeleri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki nüsha olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır. Belgeler onaylandıktan sonra bir tanesi noterde bir tanesi bizde kalmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Hukuk Tercümesi

Iğdır Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.yeminli tecümeler tarfından kontol edilip onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yeminli Tercüme

Iğdır Yeminli Tercüme Iğdır’da yapılan yeminli tercümeler esnasında yeminli tercümanlar tarafından  noter onaylarıın büyük bir hassasiyet  ve sorumluluk adı altında yapılması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Sözlü Tercüme

Iğdır Sözlü Tercüme Kurumlar arası etkileşimin daha hızlı ve güçlü olabilmesi için toplu organizelerin oldugu platformlarda eş zamanlı yapılan tercümelere sözlü tercüme denilmektedir. Eş zamanlı olarak tercümenin yapılabilmesi için tercümanın akıcı bir üslupla konusması ve beden dilinin oldukça önemi vardır.  burda tercümanlarda aranan özellikler arasında dinamik olması, canlı ve bilgi birikiminin yüksek olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme

Iğdır Mekanik ve Teknik Tercüme, Teknik alanda bilgi sahibi olan tercümanlar tarafından Tercumix bu hizmeti sağlamaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme

Iğdır Apostil Tasdikli Tercüme Resmi kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılması için apostil onayı gerekmektedir.Bunlar kaymakamlk ve valilikler tarafınca verilmektedir. Üniversiteler için gerekli olan belgeler transkript gibi nüshalar içi gereklidir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme

Iğdır Yazılı Yeminli Tercüme Tercüme hizmetini gerekli hassasiyet ve özveriyle Iğdır’da yazılı yeminli tercüme hizmetini sürderen Tercümixdir. Noter yeminli tercümanlar, yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler ve anlaşılmasını sağlarlar. Idari hukuki tüm belgeler, şirketler arası sözleşmeler, ürünler için alınacak patent gibi bütün işlemlerde yeminli tercümanlar ile onaylanmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın