Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İhale Evrakları Tercümesi 2021

İhale evrakları tercümesi yurtdışı ile iş yapan firmaların ihtiyaç duyduğu bir tercüme türüdür. Gerçekleştirilecek olan ihale ve maddelerinin tercüme edilmesi uzmanlık isteyen bir alandır.

İhalelerde kullanılacak olan terimlerin gerekli hukuki mevzuatın,  tercüme işlemini gerçekleştirecek olan tercüman tarafından bilinmesi gerekmektedir.  Bu nedenle ihale evrakı tercümesi hizmeti alacağınız tercüme bürosunu seçerken dikkatli davranmanızı öneririz. 

image

Alanında uzman olmayan bir tercüman tarafından gerçekleştirilecek olan ihale evrakı tercümesi şirketinizi güç durumlar içerisinde bırakabilir. İhalede meydana gelebilecek herhangi bir yanlış anlaşılma sizlerin ve iş yapacağınız şirketin problemler yaşamasına neden olabilmektedir. Bahsetmiş olduğumuz olumsuz durumları yaşamamak adına hizmet alacağınız tercüme bürosunun noter onaylı bir tercüme bürosu olmasına ve tercümanların alanında uzman kişiler olmasına dikkat ediniz. 

İhale Evrakları Tercümesinde Tercumix.com Farkı

İhale Evrakları Tercümesi ve tercüme bürosu Tercumix.com uzun zamandır bu alanda çalışıyor olmamızın verdiği tecrübeler ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır.  İhtiyaç duyduğunuz bir çok alan ve dilden kaliteli tercümeye bizimle ulaşabilirsiniz. 

Tercüman ekip arkadaşlarımızın mesleki yeterlilikleri noktasında oldukça büyük bir hassasiyete sahibiz ve bu hassasiyetiniz sonucunda bizlerden memnun olan ve beraber çalıştığımız pek çok müşterimiz bulunmaktadır. 

Bazen ihale evrakı tercümesi hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin acil tercüme hizmeti almaları gerekmektedir. Bu gibi durumlarda online olarak ulaşabileceğiniz ve sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunan tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır. Bizler ihtiyacınız olan tercüme hizmetini mümkün olan en kısa süre içerisinde yerine getirebilmek için sıkı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İhtiyacınız olan tercüme hizmetini mümkün olan en kısa sürede sizlere teslim ederiz. 

İhale evrakı tercümesini kaliteli ve hızlı şekilde almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle telefon veya mail yolu ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın