Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İhtarname Tercümesi

İhtarname Tercümesi İhtarname, hukuksal boyutu olan her türlü durumda bir kişinin muhatabı olduğu karşı tarafa gelenek, görenek, sözleşme ve kanunlar ile doğan talep ve haklarının yazılı olarak sunulmasıdır.

Taraflardan birinin yabancı olması dahilinden, bir başka ülkede yaşamasından ya da farklı ülkede var olan bir şirket olması durumu sonucunda İhtarname tercümesine gerek duyulur.

image

İhtarname Tercümesi Neden Tercumix.com ile Çalışmalısınız? 

Uzman deneyimi ve kalitesi gerektiren ihtarname tercümesi Tercumix noter onaylı tercüme bürosu olarak hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet, tecrübe, profesyonellik gibi birçok konuda güven veren firmamız, usanmadan size hizmet veren çalışanlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere çok yönlü dil desteği sağlıyoruz. Dünyanın her yerine istek dahilinde hizmet sağlıyor ve bundan gurur duyuyoruz. Anında gerçekleşen çeviri hizmetimizde yine her türlü hassasiyeti, tecrübeyi ve profesyonelliği koruyarak yeminli tercümanlar ile tarafımız tarafından sizin için size en güzeliyle hizmet veriyoruz. Ailemizde her şey sizin istek ve dilekleriniz doğrultusunda şekillenip, güvenli ve başarılı ellerimiz ile güvenle meydana geliyor.

İhtarname tecrübesinde de gizlilik ve güvenliğinizi, güvenlik ve gizliliğimiz biliyor hangi çeviri olursa olsun çeviri konusunda dosdoğru ve deneyimli hareket ediyoruz. Kalite ve uygun fiyatlı olduğunu iddia edip fahiş fiyatlara yer veren firmaların aksine uygun fiyatlarımız ile anında hizmet sağlıyoruz. 

İsteğiniz doğrultuda her türlü çeviri faaliyetinde bizlere web sitemiz, numaramız ile dilediğiniz vakit ulaşabilir bilgi veya öneri alabilirsiniz. Çalışanlarımız, ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinizde olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz unutmamalı ki biz her şeyimiz ile daimî ve kesintisiz olarak yanınızda yer alarak hizmetinizdeyiz. Çeviri olarak yeminli tercümanlarımıza, firma olarak şahsımıza, acil bir çeviri durumunda hızlı çeviri bürolarımıza, tecrübe ve profesyonelliğimize güvenebilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın