Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İkametgah Tezkeresi için Gerekli Evrakların Tercümesi

İkametgah Tezkeresi için Gerekli Evrakların Tercümesi Farklı ülkelerden, farklı amaçlardan örneğin çalışmak, okumak veya kalmak için gelen yabancı kişilerin oturma izni diğer bir deyişle İkametgâh tezkeresi denilen izni, 1 ay (30 gün) gibi kısa bir süre içerisinde almak zorundadır. 

Hangi amaç için olursa olsunİkametgâh tezkeresi için gerekli evrakların tercümesi adı altında gerekli olan müşterilerimizin oturma izni evrak işlemleri, ikamet izin belgesi gibi çevirisine ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümanlarınızın çevirilerini Tercumix.com tercüme kalitesi ile size sunmaktayız.

image

Büyük özen göstererek hazırlanan bu evrakların tümü noter onaylı Türkçe tercümesi ile ilgili makamlara gönderilmelidir, her türlü çeviri faaliyetinin öncüsü olan Tercumix büromuz bu konuda yani ikametgâh tezkeresi için gerekli evrakların tercümesi kapsamında da sahaya çıkarak, müşteri memnuniyetini gözetiyor ve bu bağlamda profesyonel bir şekilde çeviri imkânı sunuyoruz.

İkametgah Tezkeresi için Gerekli Evrakların Tercümesinin Önemi

İkametgah Tezkeresi için Gerekli Evrakların Tercümesi Diğer firmaların aksine fiyat ve performans olarak müşterilerini asla zor durumda bırakmayan firmamız, meşakkatli testlerden geçen işinin ehli ve güler yüzlü bir çeviri ekibine sahiptir. Size güvenlik ve gizlilik alanında benzersiz bir itimat sözü veriyoruz!

Bizim için önem arz eden belgelerinizi dilediğiniz bağlamda gizliyor ve asla bu belgelerin orijinalinden sapmadan güvenlik ve güzellikle çeviriyoruz. Çok yönlü dil ve başarıyı da içinde bulunduran Tercumix.com online noter onaylı tercüme büromuzdan ikametgâh tezkeresi için gerekli evrakların tercümesi hizmeti almak istiyorsanız  bilgi edinebilirsiniz.

Acil tercümeye ihtiyacınız olduğunda ikametgâh tezkeresi tercümesi için hızlı çeviri büromuz devreye giriyor ve anında çeviri ekibimizle daimî yanınızda yer alarak kısa sürede sonuç almanızı sağlıyoruz. Belgelerinizin güvenli ellerde var olması için web sitemiz veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz. 7/24 kesintisiz olarak dünyanın her yerine hizmet veren Tercumix ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın