Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi/ Çevirisi

İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi) Tercümesi Adresimizin resmi bir evrak olarak belirtildiği belge olan ikametgah genellikle kişileri tanımak adına istenmektedir. Pekçok dilde ihtiyaç duyacağınız ikametgah çevirisi uzmanlık isteyen bir alandır. Bu alanda tercüme yapacak olan kişilerin iki dildede yüksek hakimiyet sahibi olmaları gerekmektedir. Uzman olmayan tercümanlar tarafından yapılacak olan çeviriler sizlerin pekçok problem yaşamanıza sebep olmaktadır. Bu nedenle ikametgah tercümesi hizmeti alacağınız büroyu seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız.

İkametgah tercümesinde dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar::

  • İsimlerin doğruluğu
  • Tarihlerin kontolü
  • İmza ve kaşeler
image

Yukarıda saymış olduğumuz bu maddeler ikametgah tercümesi yapılırken dikkat edilmesi gereken alanlardır.

Bazen noter yeminli İkametgah belgesi tercümesi hizmeti almanız gerekebilir bu gibi durumlarda noter onaylı tercüme hizmeti sunan bir büro ile çalışmanız gerekmektedir.

İkametgah tercümesindeTercumix.com Farkı

İkametgah tercümesinde alanında uzman tercümanlar ile çalışan büromuz ihtiyacınız olan ikametgah tercümesini sizlere kaliteli şekilde hazırlamaktadır.

Bazen ikametgah tercümesine ihtiyacı olan kişilerin  acil  tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda İhtiyacınız olan tercümeyi  mümkün olan en kısa süre içerisinde size hazırlamak için cumartesi pazar demeden çalışan ekibimiz ihtiyacınız olan tercümeyi en kısa sürede sizlere hazırlayacaktır.

Sizler için önemli olan bir diğer noktanın da fiyatlandırma olduğunu biliyoruz. Mümkün olan en uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini sunuyoruz.

İkametgah tercümesine ihtiyaç duyduğunuz ikametgah belgenizin bilgilerini web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek ekibimiz tarafından fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız  takdirde mümkün olan en kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan metni ekibimiz tarafından teslim alabilirsiniz.

Sizler de kaliteli ikametgah tercümesi hizmetini mümkün olan en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın