Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İmza Sirküleri Tercümesi

İmza sirküleri tercümesi belge sahteliği, sahte imza gibi durumların sık sık görülmesiyle beraber noter imza sirkülerini ortaya çıkarmıştır. Resmi bir evrak olan bu belgelerin yurt dışında kullanıma uygun olması için mutlaka imza sirküleri tercümesi olarak hazır hale getirilmelidir.

İmza sirküleri noter tarafından hazırlanan, şirket müdürleri, şirket sahipleri, tüzel kişilikler gibi imza yetkisi olan herkes tarafından kullanılabilecek bir belgedir. Resmi evrak olması ve noterin onaylı olması nedeniyle tercüme esnasında yeminli tercümanlardan destek alınması gerekmektedir. Bu sayede belge resmi vaziyetini koruduğu gibi sağlıklı bir tercüme de sağlayacaktır.

image

Tercüme edilen her belge gibi imza sirküleri tercümesi  üzerinde tercüme işlemi yapılırken hassasiyet gerektirir. Oluşabilecek bir hata yurt dışında bu belgenin vasfını kaybetmesine neden olabilmektedir. Özensiz bir şekilde yapılan tercümeler ciddi sorunlara yol açmaktadır. İşlerin aksaması ve zaman kaybı bunların başında gelir. İşlemleriniz sırasında eksik belge olması veya gerekli durumda yetersiz tercüme yapılmış bir belgenin elinizde bulunması sizin gibi bizim de pek istemediğimiz bir durumdur.

İmza Sirküleri Tercümesinde Tercumix Farkı

İmza sirküleri tercümesi hazırlanırken öncelikle hangi ülkelerde kullanıldıkları ve kullanılacak ülkelerin resmi dilleri göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede karşılaşacağınız sorun ne olursa olsun elinizdeki resmi dil ile yazılmış belge sizin lehinize çalışacaktır. Ne yazık ki çeviri esnasında sıkça karşılaşılan sorunlardan biri de dildir; unutulmamalıdır ki İngilizce her ne kadar dünyada kabul gören bir dil olsa da resmi dairelerde ülkenin anadili kullanılmaktadır.

Bunun için noter onaylı tercüme bürosu tercumix.com ekibi olarak sizlere günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Gerekli gördüğünüz durumlarda bizlerle kolaylıkla iletişime geçerek imza sirküleri tercümesi için destek alabilirsiniz. Bizlere iletmiş olduğunuz resmi veya gayri resmi evrakların tercümesini en hızlı şekilde yapacak ve sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın