Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İngilizce Teknik Tercüme

İngilizce Teknik Tercüme küreselleşmeyle birlikte uluslararası ticaretin artması sebebiyle oldukça yaygınlaşan bir tercüme türüdür. Zira ithal edilen ürünlerin kullanılış biçimlerini anlamak adına metinlerin ithal eden ülkenin diline de çevrilmesi gerekmektedir. Makinelerin veya günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız beyaz eşyaların kullanım rehberlerinin çevirileri bu alanın ufak bir parçasıdır. Bu yüzden oldukça meşakkatli ve uzmanlık isteyen bir tercüme alanı olduğundan bu alanda amatör çevirilerden doğabilecek hatalar kabul edilemez. Oldukça kompleks bir çeviri türü olmakla birlikte aynı zamanda teknik terimlerin de bilinmesi gerekmektedir. Bu çevirilerde hata yapıldığı takdirde kullanıcı makinenin yanlış kullanılması hatta bozulmasına sebebiyet verir. Doğru, hataya mahal vermeyen bir çeviri için çeviri sitemiz olan Tercumix.com’ u tercih edebilirsiniz.

Kaliteli İngilizce Teknik Tercüme

Noter Onaylı İngilizce Teknik Tercüme gibi meşakatli bir alan söz konusu olduğunda sitemiz Tercumix.com sizlere uygun fiyat, hızlı teslimat ve yüksek müşteri memnuniyeti garantisi verir.
Tercümanlarımız yedi yirmi dört, hafta içi hafta sonu fark etmeksizin çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu yüzden hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Hizmetlerimizden memnun kalan pek çok müşterimiz bulunmaktadır ve sonraki dönemlerdeki çevirilerinde de bizleri tercih etmektedir.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın