Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

İspanyolca Hukuki Tercüme

İspanyolca hukuki tercüme, hukuki evraklarınızın İspanyolca dilinden çevirisini kapsamaktadır. Kaliteli hizmet sunmayan bir tercümanın yapacağı hatalı tercüme yaptırdığınız takdirde hukuki işlemleriniz aksamaktadır. Örneğin yurtdışından getirdiğiniz İspanyolca dilinde olan bir belgenin yanlış çevirisi sadece para kaybınıza değil aynı zamanda zaman kaybınıza da neden olur. Mal varlığınızı gösteren bir belgenin yanlış çevirisi çok kısa sürede bitebilecek bir hukuki işleminizin aylarca sürmesine neden olabilir veyahut herhangi bir davanın aleyhinize sonuçlanmasına neden olabilmektedir. İspanyolca Hukuki Çeviri için sadece İspanyol dilini bilmek yetmez, aynı zamanda İspanyolca Hukuki terimleri de bilmek gerekmektedir. Hukuki dil anlaşılmadığı takdirde çeviri de birtakım aksaklıklara neden olmaktadır.

İspanyolca Hukuki Çeviri Hizmetini Neden Tercumix.com’ dan Almalısınız?

İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetini şirketimizden aldığınız takdirde alanında yetkin çevirmenlerle çalışırsınız. Zira şirketimiz işe alımlardan önce İspanyolca seviyelerini tespit edecek birtakım testleri çevirmenlerine uygulamaktadır. Aynı zamanda şirketimiz noter onaylıdır. Bu yüzden çevirileriniz emin ellerdedir. İspanyol dili, Hint Avrupa dil ailesinin bir üyesi olup, dünyanın en çok konuşulan ikinci dilidir. İspanya ve birçok Latin Amerika ülkesinin resmi dilidir. Bu dil Altay dil ailesine mensup olan Türkçe’ den dilbilgisi, kelime hazinesi ve semantik yönünden oldukça farklıdır. Bu ülkelerle olan hukuki anlaşmalarda doğru çeviri büyük bir önem taşımaktadır. İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda Tercumix.com’ u tercih ederseniz hızlı teslimat, uygun tercüme ücreti ve yüksek müşteri hizmetini sizlere garanti etmektedir.

İspanyolca Hukuki Çeviri İletişim

Noter Onaylı İspanyolca Hukuki Çeviri hizmetini almak için internet sayfamıza girip ilgili alana çevrilmesini istediğiniz belgenizi yerleştirebilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde çevirmenlerimi sizlere çeviri hizmetinizi ulaştıracaktır. Türkiye’nin her noktasına kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın