Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Karayolu Taşıma Belgesi Tercümesi

Karayolu Taşıma Belgesi Çevirisi Belirli bir miktar ağırlığın üzerinde taşıma yapan araçların seyahatleri boyunca yanlarında bulundurulması gereken belgeler taşıma belgeleridir. Yurtdışı için taşımacılık yapan araçlarda ise karayolu taşıma belgesi tercümesi bulundurulmalıdır. 

Karayolu taşıma belgesi tercümesi sayesinde yurt dışına karayolu ile taşımacılık yapan firmalar gümrük işlerini hızlı bir şekilde halledebilir, yasal yükümlülüklerini yerine getirmiş bir şekilde yola devam edebilirler. Bu belgenin eksikliği veya tercüme edilmemiş bir biçimde bulundurulması gümrük kapılarında sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir. Yeminli tercüme büroları tarafından bu belgeler tercüme edilirken tercüme edilecek dil ayrı bir önem kazanmaktadır. Farklı ülkelerden geçerek ulaşacağınız bir hedef var ise belge birden fazla dile tercüme edilir. Bunun için geniş tercüme alanına sahip tercümanlarla çalışmak sizlere avantaj sağlayacaktır.

image

Karayolu taşıma belgelerleri üzerinde araç bilgileri, taşıyacağı yük kapasitesi gibi ayrıntıları bulundurmaktadır. Tercüme esnasında tercümanın teknik bilgisinin yanı sıra tecrübesi de işin içine girmektedir. Bu konular üzerinde uzmanlaşmış tercümanlar daha kaliteli tercümelerle sizlere yüksek hizmet kalitesi sunacaktır. Gümrük geçişlerinde ve yasal kontrollerin yapıldığı diğer alanlarda kolaylıkla işlemlerinizi sürdürebileceksiniz. 

Karayolu Taşıma Belgesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Karayolu taşıma belgesi tercümesi konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Tercüme esnasında mümkün olduğunca sade bir dil kullanılarak yetkililerin anlamasında kolaylık sağlanmalıdır. Ayrıca yoruma kapalı, gramer hatasız tercümelerle yanlış anlamaların önüne geçilmelidir. Gereksiz bilgilerden uzak durulması gerektiği gibi bilgi eksikliğinden de kaçınılması gerekmektedir.

Diğer tüm tercüme işlemleriniz gibi karayolu taşıma belgesi tercümesi konusunda da sizlere günün her saati hizmet vermekteyiz. Belgelerinizi hızlı bir biçimde tercüme ettirmek isterseniz sizlere bir telefon kadar uzağız. Belgenizi bize ulaştırdıktan sonra en hızlı ve kaliteli biçimde tercüme edip sizlere sunacağız. Nerede olursanız olun; gerekli olan tercüme belgeniz size ulaşacaktır.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın