Kars Tercüme Ofisi

Kars Noter Tarafından Onaylı Tercüme Noter tarafından onayları doğrulanmış Tercumix, pasaport, resmi ihaleler ve anlaşmalar , yurtdışı kurumları ile , kimlik, denklik evrakları, hem lisans hem de yüksek lisans mezuniyet belgeleri gibi birçok belgeler noter tarafından yeminli olan tercümanlarımız tarafından tesirli  bir şekilde çevirileri yapılır. Tercumix tarafından çeviri iki tane belge  olarak düzenlenmekte olup, belgelerin üzerine yeminli tercümanın adı ve tercüme yapıldığı tarih yazılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Hukuk Tercümesi

Kars Hukuk Tercümesi Hukuk tercümelerini, hukuki ve idari belgeler, mahkeme tarafınca verilmiş kararlar, yönetmelikler, patent başvuruları gibi konularda Tercumix hizmeti tarafından verilmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Yeminli Tercüme

Kars Yeminli Tercüme  Kars’ta yapılan yeminli tercümeler, noter tarafından yeminli tercümanlar tarafından büyük bir  titizlik ve sorumlulukla  yapılması oldukça önemlidir. Kars’ta yeminli tercümeleri nitelikli ve yasal hakları koruyan bir şekilde hizmet tanıtan Tercumix tarafından yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Sözlü Tercüme

Kars Sözlü Tercüme Kurum ve kuruluşlar arasında daha dinamik ve baglayıcı olması için , düğün törenleri ve birçok katılımcının olduğu geniş standlarda aynı zamanda yapılan tercümeler sözlü tercüme denilmektedir. Eş zamanlı olarak tercümenin olması demek hem daha akıcı bir konuşmanın hem de insanlar arasındaki etkileşimin önemini gözler önüne sermektedir. Böyle kurumlarda alışan tercümenlerin aktif ve etkileyici bir iletişim becerileri olması gerekmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Mekanik ve Teknik Tercüme

Kars Mekanik ve Teknik Tercüme Tercumix aletlerin kullanım kılavuzlarını,belgelerini,tanıtım belgeleri gibi alanlarda çeviri hizmeti sunmaktadır.                                                                                                    Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Apostil Tasdikli Tercüme

Kars Apostil Tasdikli Tercüme Apostil onayı 1961 yılın yapılan Lahey Antlşmasında yer alan ülkelerde kullanılmaktadır. Resmi kurum ve kuruluşlarda belgelerin dogru bir şekilde kullanılmasına yardımcı olan apostil onayı , yüksek ögretim kurumlarında, mezuniyet diplomasında , nüfus dairsinde, transkript gibi evrakları kapsayarak kaymakamlık veya valilik kurumlarında yapılmaktadır.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Kars Yazılı Yeminli Tercüme

Kars Yazılı Yeminli Tercüme Tercumix Kars’ta yazılı yeminli tercüme hizmetini gerekli disiplin ve ciddiyet ile vermektedir. Noter yeminli tercümanlar, Kars’ta yazılı tercümeleri hedef dile göre tercüme ederler. İdari ve hukuki belgeler, ehliyet belgeleri, kimlikler, şirketler arası işler, patentler, Ticari evraklar,  noter tarafından yeminli tercümanlar ile tasdiklenmektedir.

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın