Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Kira Sözleşmesi Tercümesi

Kira Sözleşmesi Tercümesi  Evinizi kiraya vermeye karar verdiğinizde yasal olarak öncelikle bir kira sözleşmesi hazırlamanız gerekmektedir. Sadece ülkemizde değil, dünyanın pek çok yerinde kira sözleşmeleri yasal bir zorunluluktur; kira sözleşmesi tercümesi bu nedenle önem kazanmıştır. Elbette diğer belgeler gibi bu belge de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır; hem belgenin hazırlanışı hem de tercüme edileceği sırada bu hassasiyet gerektiren konular göz önünde bulundurulmalıdır. 

Türkiye’de ev sahibi iseniz ve evinizi yabancı uyruklu birine kiralamaya karar verdiyseniz, sözleşmenin anlaşılır olması için bir tercüme yaptırmanız gerekmektedir. Resmi bir evrak olması nedeniyle yapılan tercümelerin yeminli tercüman ofislerinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sayede bu belgeyi kolaylıkla noter huzurunda tasdik edebilirsiniz. 

image

Kira sözleşmeleri pek çok maddeden oluşmaktadır. Maddelerin hepsinin eksiksiz ve anlaşılır bir biçimde tercüme edilmesi sizin ve kiracınızın yararına olacaktır. Kira sözleşmesi tercümesi eksik veya hatalı yapılırsa ilerleyen zamanlarda açıkların oluşmasına, sizin ve karşı tarafın sorumluluklarında hatalar meydana gelmesine neden olacaktır. Uzman tercümalar ve tercüman bürolarıyla çalışmak sizi bu durumlardan kurtaracak en büyük önlemdir.

Kira Sözleşmesi Tercümesi Tercumix Farkı

Kira Sözleşmesi Tercümesi  Ev sahibi olmanın yanı sıra eğer kiracı iseniz ve yabancı uyruklu birinden ev kiralamak üzereyseniz yine kira sözleşmesi tercümesi sizlere destek olacaktır. İki tarafın da kendi ana diliyle okuyup imzalayacağı bu sözleşmeler ile kiracı-ev sahibi arasındaki ilişki daha olumlu olacak, karşılıklı verilen sözler daha net bir biçimde anlaşılacaktır. 

Sizlere kaliteli hizmeti günün her saatinde sağlamak için sürekli çalışma halinde olan Tercumix ekibi, diğer resmi ve gayri resmî belgeler gibi kira sözleşmesi tercümesi ile de yanınızdayız. Bize sunacağınız belgeleri en kısa süre içerisinde istediğiniz dile tercüme edecek, sizlere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Size zaman kazandırmak ve işlerinizi daha kolay bir biçimde halletmeniz doğrultusunda oluşan vizyonumuz sayesinde bizden kaliteli hizmet almış olacaksınız.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın