Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Kredi Sözleşmeleri Tercümesi

Kredi Sözleşmesi tercümesi nedir? Açılan krediye yönelik koşulları ve uyulması  gereken kuralları içeren, kredi verenin alana karşı isteği üzerine sözleşmede belirtilecek miktara kadar borç vermeyi ya da kendi kredisini lehdar kullanımına ayırmayı üstlendiği, kredi veren kişinin alana karşı isteği üzerine sözleşmede belirtilen miktara kadar borç vermeyi ya da, kredi alanın da açılan kredileri geri ödemeyi,  kredi açanın zararını tazmin etmeyi veya kredi vereni borçtan kurtarmayı, faiz ve komisyon ödemeyi üstüne aldığı bir sözleşme türüdür. Bu sözleşmelerin belgelerin tercüme faaliyetlerine ihtiyaç duyar.

image

Kredi sözleşmelerinin resmi belgeler olması sebebiyle hassasiyet ile  yürütülmesi gereken bir süreçtir. Tercüme faaliyetlerini sağlayan Tercumix firması  bu hassasiyetin farkında olarak kredi sözleşmesi tercümesini titizlikle ve profesyonellikle yapıyoruz. Profesyonelliğin, titizliğin ve tecrübenin olmadığı çeviri faaliyetlerinin size büyük sorunlar doğuracağının bilincinde olan firmamız size bütün güveni sağlıyoruz. Doğru çeviriler en iyi şekilde yapan yeminli ve alanında en iyi olan tercümanlarımız tarafından yapılıyor.

Kredi Sözleşmeleri Tercümesinde Tercumix Farkı

Siz de kredi sözleşmesi tercümesine ihtiyaç duyuyor iseniz, bir çok alanda çeviri hizmetini en iyi şekilde siz değerli müşterilerine sunan firmamızı tercih ediniz. Geniş dil yelpazesi, farklı ülkeler ile güttüğü iş birlikleri doğrusunda noter onaylı tercümelerinizde uygun fiyatlarımız ile de ulaşabileceğiniz ilk adresiz.

Size her şeyin garantisini, güvenini ve gizliliğini sunuyoruz. 7/24 hizmet vermekten çekinmeyen firma olarak hızlı çeviri bürolarıyla da acil hizmetinize eksiksiz olarak giriyor. Dünyanın her yerine kesintisiz olarak sunduğumuz hizmetler sonucunda, nerede olur iseniz olun bize anında ulaşabilir görüş, öneri ve ya fiyatlandırma alabilirsiniz. Web sitemizden ve numaralarımızdan bize anında ulaşabilirsiniz. Tercumix üstün kalite sağlayan tercüme firması olarak size hizmet vermekten mutluluk ve onur duyarız.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın