Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri

Lisans Sözleşmesi Tercümeleri Firmanızın veya şahsi olarak geliştirdiğiniz ürün ve teknolojilerin başkaları tarafında kullanılması için izin vermeniz durumunda bir lisans sözleşmesi hazırlanması gerekmektedir. Farklı milletlerle yapacağınız sözleşmeler esnasında lisans sözleşmesi tercümesi hazırlanarak sorumluluklar ve beklentiler profesyonel olarak birden fazla dile dökülmüş olur. Bu belgenin resmiyet kazanması adına yapılacak en önemli adım noter huzurunda imzalanmasıdır.

image

Yabancı uyruklu biriyle yapacağınız lisans sözleşmelerinde karşı tarafla aranızdaki anlaşmayı pekiştirmek ve açık bir şekilde ortaya koymak için lisans sözleşmesi tercümesi sizlere yardımcı olacaktır. Elbette bu belgenin noter standartlarına uyması ve resmiyet kazanması için yeminli bir tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda noterde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Lisans Sözleşmesi Tercümesinde Tercumix Farkı

Lisans Sözleşmesi Tercümesi Sadece kendi geliştirdiğiniz ürünler değil, karşı tarafın geliştirdiği ürünleri de kullanmak için bu belgelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu tarz durumlarda da yeminli tercümanlarımızdan yardım alarak belgenin size ne avantaj ve dezavantajlar sunduğunu görerek kendinizi daha güvende hissederek antlaşma yapabilir veya düzenleyebilirsiniz. Ne yazık ki düşük kaliteli hizmet veren tercüme büroları tarafından hazırlanan lisans sözleşmesi tercümesi zaman zaman anlaşmaların imzalanmadan bozulmasına neden olabilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer ayrıntı ise kullanılacak olan dildir. Cümleler mümkün olduğunca kısa ve açık olmalı; yoruma ve yasal açıklıklılara mahal vermeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Kötü niyetli kişiler oluşabilecek açıklıklardan faydalanarak hakkınızı gasp edebilir. Çalıştığınız tercüme bürosu mutlaka bunun farkında olarak çalışmalıdır.

Tecrübeli ekiplerimizle lisans sözleşmesi tercümesi hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde öncelikle içerik kalitesini bozmadan ürünü ortaya çıkarmayı ve sizlere en hızlı biçimde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bizden teklif almak için telefon veya internet sitemizi kullanarak kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Tercumix ailesi sizler için günün her saatinde hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz belgeler hatasız bir biçimde sizlere iletilecektir.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın