Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Lojistik Tercüme

Lojistik Tercüme Lojistik dünya ekonomisini ayakta tutan ve büyük önem arz eden mühim bir sektördür. Kısaca lojistik nedir sorusunun cevabını verecek olursak, lojistik; tedarik zincirinin bir parçası olarak değerlendirilmekte ve ham madde, yarı-mamul, mamul ve ilgili bilgilerin üretim noktasının başından tüketim noktasına kadar, müşteri gereksinimlerini karşılamak amacıyla, etkin  ve düşük  maliyetli bir şekilde akış ve depolanması süreçlerinin, planlanması, uygulama ve kontrol edilmesi olarak tanımlanmaktadır.

image

Uluslararası ticaretin temel unsuru ve vazgeçilmez yapı taşı olan lojistik faaliyetleri, nakliye sözleşmeleri, gümrük yazışmaları şartname ve bunun gibi gerekli belge ve dokümanların uluslararası nitelik kazanması sonucunda tercüme diğer bir deyişle çeviri faaliyetlerine gerek duyar. Bu hususta lojistik belgelerinin çeşitli dillere tercüme edilmesini anlatan lojistik tercümesi kavramı ortaya çıkmaktadır. 

Lojistik Tercümesinde Tercumix Farkı

Lojistik Tercümesi farklı ve geniş bir yelpazesi olan lojistik belgeleri kapsamlı ve hassas bir çeviriye ihtiyaç duyar. Öncelikle lojistik alanların tespiti yapılmakta, ardından bu alanlara göre gerekli terminoloji belirlenmektedir. Ayrıca gümrük işlemlerinde yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinin gecikmemesi adına önlemler  alınarak gerekli belgelerin çevrilmesi büyük önem taşır. Tercumix.com online noter onaylı tercüme bürosu olarak, her alanda olduğu gibi Lojistik belgesi çevirisi hizmetinde de gerekli hassasiyeti göstererek sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır. 

Tercüme hizmetinde ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, gecikmemesi adına hızlı çeviri faaliyetlerini hizmetinize sunuyoruz. Full time çalışan ekibimiz ve işinin ehli olan yeminli tercümanlarımızla daima hizmetinizde olmaktan mutluluk duyan ve uygun fiyatlarla dikkat çeken firmamız ülkelerle gerekli işbirliği karşısında size geniş bir dil kategorisi sunuyor. Siz de lojistik belgesi çevirisinde belgelerinizi profesyonel ve güvenilir ellere bırakmak istiyor iseniz bizi tercih ediniz. Web sitemizden ve bulunan numaralardan bize anında ulaşabilir bu bağlamda bilgi ve öneri alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın