Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Makale Tercümesi

Makale Tercümesi akademisyenlerin uzun yıllardır edinmiş  oldukları bilgi birikimleri ve yapmış oldukları araştırmaları sonucunda elde ettiklerini bilgileri yazdıkları makaleler oldukça kıymetli bilgiler içeren eserlerdir. 

 Akademik   anlamda oldukça önemli metinler olan makaleler globalleşen dünyamızda bir neticesi olarak farklı dillere çevrilmektedir. Makale çevirisi hizmeti alacağınız zaman sizlere hizmet sunacak olan tercüme bürosunun alanında uzman tercümanlar ile çalıştığından emin olmanızı öneririz. 

image

Makale tercümesi mesleki bilgiler noktasında yeterlilik isteyen,  o alandaki akademik  terimlerin bilinmesini gerektiren bir tercüme türüdür. Bu sebeple alanında uzman olan ve  iki dilinde mesleki terimlerine hakim olan bir tercümanın sunacağı makale çevirisi hizmeti almanız gerekmektedir. 

Makale Tercümesinde Tercumix.com Farkı

Makale Tercümesi alanında uzman tercümanlar ile çalışan ekibimiz sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalar yapmaktadır. Yüksek kaliteli hizmet ile uygun fiyatları bir araya getiren tercüme büromuz sizlere kaliteli makale çevirisi hizmeti sunmaktadır. 

Online noter yeminli tercüme büromuzda makale tercümesi almak istiyorsanız tercüme hizmeti almak istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alan ekleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz. 

 Anlaşma sağlandığı takdirde tercümanlarımız ihtiyacınız olan kaliteli makale tercümesi hizmetini kısa süre içerisinde yerine getirerek teslim edeceklerdir. 

 Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın