Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Muhasebe Tercümeleri

Muhasebe tercümeleri ticari faaliyeti olan her işletme ve kuruluşun mali olarak gelir ve giderlerinin sonuçlarını para ile ifade eden raporları tutmak, sınıflandırmasını yapmak ve en kısa yani en özet halinde raporlandırıp, bunun üzerinden değerlendirme yorum ve analiz yapan alana denir. Bunları gerçekleştiren işletmeler bu ticaret ve işlemleri uluslararası platformda gerçekleştirdiğinde gerekli muhasebe işlem ve raporlarının çeviri ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu bağlamda muhasebe tercümesine ihtiyaç duyuluyor. Muhasebe tercümesi içerisinde yer alan belgelere örnek olarak; bilanço, gelir tablosu gibi işletmelerin mali durumlarını özetleyen raporlar yer almaktadır. Bu belgeler firmaların yabancı ortaklarına sunulmak amacıyla tercüme ettirilmektedir.

image

Tercumix tercüme bürosu alanında uzmanlık ve teknik terim bilgisi gerektiren Muhasebe tercümesinde her dilde büyük değişiklik gösteren teknik terimlere hakim ve ilgili alanda uzman tercüme ekipleriyle çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü muhasebe alanında yanlış tercüme edilen veya çevirisi yapılan bir belgenin sizlere kötü sonuçlar ve ciddi maliyetler doğurabileceğini düşünüyoruz. Bunlardan yola çıkarak gerek yeminli tercümanlarımız, gerek bütün araç gereçlerimizle güvenilir ve dosdoğru olarak hizmet sunuyoruz.

Muhasebe Tercümesinde Tercumix Farkı

Muhasebe Tercümesi Her alanda profesyonel olduğu gibi muhasebe tercümesi alanında da beceri ve profesyonelliğini gözler önüne seren firmamız, bu alanda ki her türlü çeviriyi de gizlilik ve güvenlik garantisiyle siz değerli müşterilerine sunuyor. Detaylı bir şekilde bilgi ve görüşü dünyanın neresinde olursanız olun anında bize ulaşarak alabilirsiniz. Bu bağlamda tek yapmanız gereken numaralarımızı içeren web sitemizi ziyaret etmek veya ilgili numaralardan bize ulaşmaktır.

 Uygun fiyatlarımız dahilinde acil çeviri hizmetleri de sunan bir firma olarak, hızlı çeviri hizmeti sunuyoruz. Acil tercüme hizmetinde de gerekli hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın