Online Tercüme

Online Tercüme

Online tercüme hizmeti almanın en büyük avantajı, herhangi bir kuruma başvuru yapmak ile uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır. Bazı tercüme siteleri için başvuru sürecinin karmaşık olduğu söylenebilse de Tercumix bunlar gibi değildir. Müşterilerimizin hizmet alma konusuna dair olan tüm gereksinimlerini karşılayabilmek maksadı ile 7 gün 24 saat aktif bir şekilde müşteri hizmeti sunuyor olmamızın yanı sıra, mümkün olan en çabuk tercüme hizmetleri de yine bizler tarafından müşterilere ulaştırılır.

Online Tercüme Hizmetleri www.tercumix.com

Online Tercüme Siteleri Arasından Niçin Tercumix’i Seçmelisiniz?

Tercumix’i seçmenizin doğru bir karar olacağını anlayabilmek için, en kısa sürede bizimle iletişim kurabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi yormadan ve herhangi bir konuda kesinlikle mağdur etmeden, tercüme edilmiş evrakları kapınıza kadar ulaştırmamız mümkündür. Bizi tercih etmeniz için ise başlıca sebepler şunlardır:

 • Yoğun bir hayata sahip olmanızdan dolayı tercüme bürolarına başvuru yapacak zamana sahip değilseniz,
 • Tercüme edilecek evraklarınızı online ortam üzerinden tercümanlara kolaylıkla iletmek ve çeşitli prosedürler ile uğraşmak istemiyorsanız,
 • Başvuru yapabilecek olduğunuz tercüme bürolarının en güvenilir olanını arıyorsanız,
 • Evraklarınızı sisteme tanımladıktan hemen sonra fiyat teklifi alabilmek istiyorsanız,
 • Pek çok sayıdaki online çeviri siteleri tarafından sunulan hizmetlerin en uygununu arıyorsanız,
 • % 100 memnuniyet garantisi verebilecek kadar iddialı bir tercüme bürosu ile çalışmayı istiyorsanız,
 • Hakkında tek bir müşterisinin bile negatif yönde yorum yapmadığı, güvenilir bir marka arıyorsanız,
 • Noter onaylı tercüme işlerini en kısa sürede, gecikmesiz olarak halletmek istiyorsanız,
 • Flemenkçeden Portekizceye, Estoncadan Arapçaya kadar birbirinden farklı dillerde, aynı kalitede hizmet almak istiyorsanız,
 • Tercüme işleriniz sonuçlanana kadar hizmet sağlayıcı firmanın yetkilileri ile kolayca iletişim kurabilmeye önem veriyorsanız,
 • 1 Hafta içinde teslim edilmesini istediğiniz bir tercüme evrakının birkaç gün içinde size ulaşmasından memnuniyet duyacaksanız,

Tercumix ile çalışmak ve kaliteli hizmeti ucuza getirmenin tam zamanı!

Online Tercüme İşleriniz Tercumix ile Her Zaman Güvende

Bu güne kadar 650’den fazla tercüme projesini başarı ile tamamlamış olan firmamız, en başta müşterilerinin evrak gizliliğine önem verir. Çünkü mütercim – tercümanlık sektörü, müşterilerin hassas bilgilerini bulunduran pek çok belgenin işlendiği bir sektördür. Bundan dolayı da ilgili hizmeti alacak olanlar, kendilerine ait bilgilerin gizli tutulup tutulmadığına dair bazı kaygılar yaşayabilmektedir.

Bu durum tamamen anlaşılabilir olan, kaçınılmaz bir şüpheden kaynaklanır. Bununla birlikte online tercüme hizmeti için bize müracaat edenler, veri gizliliği konusunda kesinlikle rahat olmalıdır. Müşterilerimizin mesleki ve akademik durumuna, medeni hallerine, sabıka kayıtlarına, sağlık raporlarına ve buna benzer detaylarına dair hassas bilgilerin mevcut olduğu belgeler üst düzeydeki bir gizlilikle işlenir. Yani resmî başvurularda kullanılacak olan ve çeşitli dillere tercüme edilmesi gereken tüm belgelerinizi, hiçbir şüphe duymadan bizlerle paylaşabilirsiniz. Çalışma prensiplerimiz gereği, kadro içinde bile her evraka herkesin ulaşması mümkün değildir. Çünkü müşterilere ait bilgilerinin daima korunmasına verdiğimiz özen, bizleri diğer tercüme bürolarından ayrı kılan bir detaydır.

Tercumix Online Tercüme
www.tercumix.com

Online Tercüme Tercumix Sistemine Tanımlanmış Olan Belgelere Ne Oluyor?

Online tercüme hizmeti almak ve tercüme edilen belgeyi kapınıza kadar getirtebilmek için öncelikle web sitemizin anasayfasına gerekli evrakı tanımlamanız gerekir. Bu konuda en çok merak edilenlerin başında ise fiyat teklifi almak için gönderilen evraklara ne olduğu gelmektedir.

Sisteme tanımlanan evraklar, site yetkilileri tarafından incelenir ve alıcı için en uygun fiyat seçeneği sunulur. Daha sonra tercüme işlemleri için müşteri onay verir ise peşin ödeme alınır ve evrak hızlıca tercüme edilir. Söz konusu çalışmalardan sonra, tüm kargo ücreti bizler tarafından karşılanarak ilgili evrak müşteriye ulaştırılır. Çalışma sürecinin en başında sisteme tanımlanmış olan evrak sureti, hiç kimsenin görüntülemesine imkan olmayacak şekilde site sunucularımızda depolanır.

Bu konudaki en önemli detay, bazı yasal problemlerin yaşanması halinde bu evraklara ulaşımın mümkün olmasıdır. Bizlerle çalışan müşterilerimizin birinden bile bunu beklemiyor olsak da, sahte bilgilerin bulunduğu evrakları tercüme ettirerek çeşitli resmî başvurular yapmaya kalkışanların sayısı hiç az değildir. Dolayısıyla hem bizden çeviri hizmeti alanların hem de tercüme büromuzun hukukî problemler yaşamaması adına her ihtimale karşı evraklarınız 10 yıl boyunca arşivlenmektedir. Bu ise verdiğimiz hizmetler konusunda ne kadar hassas olduğumuzu gösteren başka bir önemli noktadır. Gizlilik konusunda diğer online yeminli tercüme siteleri bizim kadar hassas davranmayabilir. Dolayısıyla dikkatli olmanız ve paranızı boşa harcamamanız tavsiye edilir.

Tercumix Tarafından Sunulan Online Tercüme Fiyatları Ne Kadardır?

Online tercüme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için, çevirisi yapılacak evrakların diline göre bazı başlangıç fiyatları belirlenmiştir. Bu fiyatlandırmalar belirlenirken, bizi tercih edecek seçkin müşterilerin maddi açıdan zorluk yaşamaması hedeflendiğinden fiyatlarımız son derece uygundur. Tercüme ettirilecek belgelerin türüne ve içerik uzunluğuna bağlı olarak değişen fiyatlarımız, en yaygın hizmet dillerine göre şu başlangıç fiyatlarına sahiptir:

 • Arapça Tercüme Fiyatı: 14 TL
 • Rusça Tercüme Fiyatı: 14 TL
 • Fransızca Tercüme Fiyatı: 14 TL
 • Almanca Tercüme Fiyatı: 11 TL
 • İngilizce Tercüme Fiyatı: 9 TL

Online Tercüme farklı Bir Dilde Tercüme Yaptırmak İsteyenler İçin de Tercümix Yeter

Tercüme büromuzun noter yeminli tercüme hizmeti verebileceği lisanlar bu kadarla sınırlı değildir. Fakat müşterilerimizin büyük çoğunluğu genel olarak bu dillerde hizmet aldığı için başlangıç fiyatlandırmaları da bunlar üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Eğer Estonca, Litvanca, Çekçe, Macarca, Bulgarca, Yunanca, Gürcüce, Ermenice, Kazakça, Kırgızca, Romence, Fince, Norveççe, Tayca ve benzeri diller için online tercüme hizmeti almak isterseniz, https://www.tercumix.com/# bağlantısı üzerinden söz konusu hizmet talebini oluşturmanız mümkündür. Bu sayfada, yukarıda sıralanmış başlangıç ücretlerini de görebilirsiniz.

Online Tercüme Hizmeti Almak İçin Tercumix ile Nasıl İrtibat Kurabilirsiniz?

Bizlerle irtibat kurmak için kullanabileceğiniz ilk yol, çevirisini yaptırmak istediğiniz evrakı bizlere iletmenizdir. Online İngilizce tercüme hizmeti başta olmak üzere daha pek çok lisana dair bu hizmeti almanız mümkündür. Dolayısıyla geri dönüş sağlayarak sizler için gereken tüm bilgileri en kısa sürede tarafınıza saygı ile sunarız.

Bununla beraber kafanıza takılan bazı şeylerin mevcut olması halinde de evrak göndermeden irtibat sağlayabilirsiniz. Web sitemizin ana sayfasında yer alan Whatsapp ikonuna tıklayarak site yetkilisine istediğiniz her şeyi danışmanız çok kolaydır. Ayrıca veriyor olduğumuz online tercüme hizmetlerine dair daha başka sorularınızı ve markamız hakkındaki düşüncelerinizi iletmek için info@tercumix.com adresi üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

www.tercumix.com
www.tercumix.com

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Bizi Arayın

Anında Teklif Alın  Open chat
  Tercumix İletişim