Ösd-Goethe A1 Sınavı

www.tercumix.com Sayesinde Çok Kolay!

Ösd-Goethe sınavı , Goethe A1 sınav soruları hakkında araştırma yapmanıza gerek yok! Www.tercumix.com Eğitim Kurumu’nun şanslı kursiyerleri arasında katılarak bu sınavdan kolayca geçebilmeniz mümkün. İnternet sitelerinde boşu boşuna zaman kaybederek; Goethe A1 sınavı ya da ÖSD konusunda faydası bulunmayan eğitim setleri için binlerce lira harcayarak; sınav grubu öğrencilerini eğitmekte deneyimli olmayan kursların reklamlarına inanarak değil, profesyoneller ile çalışarak başarılı olabilirsiniz.

Www.tercumix.com olarak bizler, tüm kursiyerlerimize % 100 başarı garantisi veriyoruz. Türkiye genelinde bizimkiler kadar büyük iddialara sahip olabilecek kursların sayısı son derece azdır. ÖSD sınavı için de sınav geçme garantisi verebilmemiz, farkımızı ortaya koymaktadır.

Goethe A1 Sınav Soruları ve ÖSD Sınav Soruları Kursiyerlerimiz İçin Derleniyor

Www.tercumix.com, Almanya vizesi alma sürecinde müşterileri için en yüksek standartlarda hizmet sunar. Örnek sınav sorularından aslına uygun sınav pratiklerine; konuşma egzersizlerinden okuma egzersizlerine kadar gerekli olan tüm çalışmalar gerçekleştirilir.

Dil eğitmenlerimizin disiplinli eğitim anlayışı ve uzun yıllar boyunca elde etmiş oldukları deneyimler başarınıza başarı katacaktır. Ne internet üzerinde ne de birbirinden farklı kaynak kitaplarda bulunabilecek yüzlerce örnek soru sizleri bekliyor! Almanya’ya gitmek için yapılması gereken her şeyi yapmak ve başarıyı garantilemek istiyorsanız www.tercumix.com’ın kaliteli eğitimlerini tercih edebilirsiniz.

Almanya Aile Birleşim Vizesi Alırken Www.tercumix.com Sizinle

Www.tercumix.com Eğitim Kurumu, aynı zamanda vize başvuru bürosu ve tercümanlık bürosu olarak da hizmet verir. Markamızın bu kadar çok sayıda işleve sahip olması, uzman kadromuzun ne kadar başarılı ve kalifiye durumda olduğunu gösterir.

Aile birleşim vizesi alabilme konusunda Goethe A1 sınavı öncelikli bir yere sahiptir. Bu sebep dolayısıyla, Almanya’da ikamet etme hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Www.tercumix.com’ın gözler önündeki kalitesine güvenmeniz doğru olacaktır. Müşterilerimizin en iyi hizmete ulaşmalarını sağlamak için modern eğitim metotları uygulayarak; her yıl onlarca vatandaşımızı Almanya vizesine kavuşturuyoruz.

Uzun bir süreden beri Almanya aile birleşim vizesi almak isteyen fakat dil yeterliliği şartını yerine getiremediği için bunu başaramayan pek çok kimse; alanında uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla Berlin’deki, Münih’teki, Dortmund’daki veya Köln’deki ailelerinin yanına gidebilmiştir. Almanca konuşulan ülkelerde ikamet edebilecek kadar dil biliyor olduğunuzu belgeleyen ÖSD sınavı sertifikasını da eğitimlerimiz sayesinde temin etmeniz mümkündür.

Almanya, İsviçre ve Avusturya’ya giden pek çok vatandaş arasında, kurumumuzun öğrencisi olan pek çok kişi mevcuttur. Eğer siz de Avrupa’ya gidebilecek kapasiteye sahip olduğunuza inanıyor ve kaliteli bir eğitim alarak Avrupa yolculuğuna başlamak istiyorsanız; Www.tercumix.com kalitesi size yeter!

Almanca A1 Sertifikası İçin Nasıl Bir Eğitim Almak Gerekir?

Türkiye’nin 81 ilinde Almanca A1 kursu, Almanca dil kursu ya da Almanca vize işlemleri bürosu adlarına sahip pek çok kurum bulmak mümkündür. Bu kurumların ortak noktası, Almanya’ya gitmek isteyenler için bazı hizmetler sunmalarıdır.

Sayıları çok fazla olmasına rağmen; kursiyerlere % 100 oranında başarı garantisi verebilenlerin ya da sınav ve vize başvurusu süreçlerini problemsiz yönetebilenlerin sayısı bir o kadar azdır. Çünkü Almanca A1 sınavı konusunda kaliteli hizmet sunmak deneyim işidir. Diplomatik başvuruları en etkin şekilde yönetebilmek ise daha büyük bir sorumluluğu ifade eder. A1 Sertifikası alarak temel düzeyde Almanca konuşabildiğinizi belgeleyebilmek için; mutlaka yüksek kaliteli bir eğitim almanız şarttır. Kayıt olarak eğitim sürecine tabi olacağınız kurs, genel olarak şu şartları sağlayabilmelidir:

  • Eğitim personelleri mutlaka deneyimli olmalıdır. Çok kısa süre öncesinden beri istihdam edilen ve yeteri kadar deneyime sahip olmayan eğitim personelleri; sınav sürecinde ihtiyaç duyduğunuz düzeyde hizmet sunamaz.
  • Eğitim aldığınız kurum, sizlere sadece sınav için hazırlık eğitimi vermekle kalmayıp vize başvurularınızda da etkin rol oynamalıdır. Almanya aile birleşim vizesi başta olmak üzere; birbirinden farklı vizeler için hangi başvuru adımlarının gerekli olduğu mutlaka bilinmeli ve uygulanmalıdır. Sadece dil eğitimi verip başvuru işlemlerinde kursiyerlerini yalnız bırakacak olan kurslar için para harcamamanız daha mantıklıdır.
  • Goethe ve ÖSD sınavı ile beraber TOEFL ve IELTS sınavı gibi daha başka dil yeterlilik sınavlarına da ilgili eğitim kurumu tarafından hâkim olunmalıdır. Sadece tek yönde bilgi sahibi olan ve hizmetlerine yenilik katmayan kurslar sizler için kaliteli eğitim hizmeti sunamayacaktır.

Kısacası Almanca A1 sınavı için alınması gerekli olan ideal eğitim Www.tercumix.com aracılığıyla alınabilir. Eğitim kurumumuzun yeterlilikleri ve sunduğu eğitimin kalitesi göz ardı edilemeyecek bir durumdadır. Bizlerle tanışmak ve Almanya’ya gitme sürecini hızlandırmak istiyorsanız; iletişim numaralarımız üzerinden büromuza ulaşabilmeniz mümkündür. Öğrenmek istediğiniz her şey, teknik detayları ve ön plana çıkan noktaları ile sizin için açıklanabilir.

Goethe A1 Sınavı Nasıl Oluyor? Goethe A1 Sınavı Zor Mu?

Goethe Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen sınavlar, Almanya’da ikamet etmeyi isteyen herkesin geçmek zorunda olduğu sınavlardır. Türkiye vatandaşlarının en çok tercih ettiği Almanca A1 sertifikası bu kurum tarafından verilir. A1 seviyesinde olan bu sınavın diğer adı “Zertifikat A1: Start Deutsch 1”dir. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin test edildiği bu sınav; mülakat ve yazılı formatlarında gerçekleşir.

Ayrıca Goethe Enstitüsü genel olarak Temmuz – Ağustos aylarında hizmet vermediği için bu dönemde sınav başvurusu yapılamaz; kuruma herhangi bir soru iletilemez. Daha başka süreçlerde Enstitü’nün resmi sayfası üzerinden başvuru yapıp ilgili yerlerde sınava girmek mümkündür. Fakat her şehirde Goethe A1 sınavı yapılmadığını unutmamak gerekir. Bu sınavlar sadece Enstitü tarafından belirlenen birkaç şehirde düzenlenmektedir. Eğer sınav tarihinde ilgili yerde olmazsanız, sınav hakkınız boşa gidecektir. Daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ÖSD Sınavı Nasıl Oluyor? ÖSD Sınavı Zor Mu?

ÖSD sınavı, tıpkı diğer Almanca dil yeterliliği sınavları gibidir. Esas amaç, katılımcıların dil yeterliliklerini 4 aşamada ölçmektir. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri yeterli seviyede olanlar sınavı kolayca geçer. Goethe Enstitüsü’nün sınavlarında olduğu gibi, bu sınavlar da sadece belli yerlerde gerçekleşir.

Yani Türkiye’nin her tarafında ÖSD yeterlilik sınavına girmek mümkün olmaz. Bununla birlikte “ÖSD mi daha kolay, Goethe sınavı mı daha kolay?” gibi soruların kesin bir cevabı yoktur. Sınava nasıl hazırlanmış olduğunuz bu konuda belirleyicidir. Sonuçları resmi açıdan geçerli olan sınavlar hakkında en detaylı bilgiler için; www.tercumix.com kurumunu her zaman arayabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

  • 0531 504 36 09
  • 0424 212 59 00

Diğer İş Partnerlerimiz:

www.deutschstube.com

www.vizelazig.com

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın