Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Rapor Tercümesi 2021

Rapor tercümesi yabancı bir ülkeyi ziyaret etmeniz durumunda hava değişimi sebebiyle biraz hastalanmanız normal bir durumdur. Özellikle iş gezilerine sık sık çıkan biri iseniz hem hastalığınızdan daha hızlı kurtulmak hem de işlerinizin aksamaması için doktorlar tarafından rapor verilebilir. Bur raporları farklı ülkelerde almanız durumunda kendi ülkenize bu raporu tercüme olarak sunmanız istenecektir. Rapor tercümesi iş hayatında sık sık kullanılan bir belgedir.

Raporların sunulmaması işlerde ücret kesilmelerinin önünü açmaktadır. Bunun için bir çalışan olarak raporları değerlendirmeniz gerekir. Hasta olmanız durumunda alacağınız bu raporları çalıştığınız firmaya sunabilirsiniz; eğer yurtdışında çalışıyorsanız sunduğunuz rapor firmada kullanılan dile uygun bir şekilde tercüme edilmelidir.

image

Bazı firmalar rapor tercümesi için yeminli tercümanlar tarafında hazırlanmış raporları istemektedirler. Yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürolarıyla çalışmak bu konuda önemlidir. Ayrıca raporda ne kadar süre istirahat istendiği ve istirahatin gerekliliği ayrıntılı bir biçim de belirtilmesi gerekir. Tercüme esnasında yapılacak hatalar yanlış anlaşılmalara mahal verebilmektedir. Elbette bunlarla karşılaşmayı istemezsiniz.

Rapor Tercümesi Hizmeti

Devlet kurumlarında bazı özel işlerde çalışan kişiler raporlarının doğruluğu onaylatmak adına notere başvurabilirler. Notere belge onaylatmanız için tercümenin mutlaka yeminli bir tercüman tarafından yapılması gerekmektedir. Yeminli tercümanlar ve yeminli tercüme büroları burada size destek sağlayacaktır.Tercumix olarak rapor tercümesi konusundaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Gerekli görüldüğü taktirde belgelerinizi en hızlı biçimde uygun dile tercüme ederk sizlere kadro veya e-posta yoluyla ulaştırıyoruz. Siz de gerekli durumlarda bizlere belgeyi istediğiniz yöntemlerle ulaştırabilirsiniz. Tercüme desteği için yeminli tercüman kadromuzla beraber sizlere tüm gün boyunca hizmet vermekteyiz nerede olursanız olun bizlerle internet sitemiz veya telefon numaramız üzerinde iletişim sağlayarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde sunmaktadır.

 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın