Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Reklam Tercümesi 2021

Reklam Tercümesi globalleşen dünyamızın bir sonucu olarak pazarlama alanında çalışan kişi ve firmaların ihtiyaç duyduğu bir tercüme türüdür. Yaratıcılık isteyen bir alan olan reklamcılık sektöründe yazılmış olan reklam metinleri çeşitli söz oyunları ve metnin yazıldığı dile özgü çeşitli deyimleri içermektedir. Bu nedenle dergi tercümesi yapacak olan tercümanın iki dile de profesyonel düzeyde hakim olması gerekmektedir. Bu nedenle reklam tercümesi hizmeti alacağınız büroyu seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız. 

Alanında uzman olmayan bir tercüman tarafından yapılacak olan reklam tercümesi yapılacak olan reklam kampanyasının başarısı açısından oldukça önemlidir. Hatalı veya eksik yapılacak olan tercüme işlemi, reklamı yapılacak olan firma üzerinde olumsuz bir imaj kalmasına neden olabilmektedir. Bu tarz olumsuz durumları yaşamanızı asla istemeyiz. 

image

Reklam Tercümesinde Tercumix.com Farkı

Reklam Tercümesi Alanında uzman tercümanlardan oluşan ekibimizle birçok alanda ve dilde kaliteli noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız. Sizler de kaliteli tercüme hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. 

Reklam sektörünün bir getirisi olarak bazen müşterilerimizin acil tercümeye ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan hizmeti yerine getirmek için gece gündüz çalışan büyük bir tercüman kadrosuna sahibiz. 

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın