Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Resmi Evrak Tercümesi İçin Tercumix Size Yeter!

Resmi evrak tercümesi, Tercumix kalitesi ile müşterilerimize sunuluyor! Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde diploma evrakı, kurs sertifikası, yeterlilik belgesi, evlilik cüzdanı, pasaport ya da bunlar ile aynı değere sahip olan daha değişik belgelerinizin tercümesi çok kolaydır. Bununla beraber resmi işlerinizin en kısa sürede sonuç alabilmesi için, mümkün olduğu kadar kaliteli bir tercümanlık hizmeti almanız son derece önemli bir detaydır. Bu sebep dolayısıyla resmi evrak çeviri hizmetlerini mutlaka bizler gibi deneyimli firmalardan almanız gerekir. 

image

Resmi Evrak Tercümesi Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Resmi Evrak tercümeleri, bazı resmi başvurular gerçekleştirilirken eğitim bilgilerinin yabancı kurum ya da mevki için belgelenmesini sağlar. Yani eğitim durumu hakkında belge talep edilebilecek olan her türlü resmi müracaat halinde bu hizmet mutlaka gerekmektedir. Söz konusu tercümanlık hizmetinin gereklilik durumu ile beraber, kalitesi de çok büyük ölçüde önemlidir.

Çünkü müşterilere aktif olarak hizmet sunmakta olan her tercümanlık ofisi birbirinden farklı yeterliliklere sahiptir. Bu sebep dolayısıyla, diploma belgesini herhangi bir dilden daha farklı bir dile tercüme edilmesi konusunda dikkatli davranmak şarttır. Öncelikli olarak, bu konuda kesinlikle dikkatli olunması gereken başlıca detayları şöyle sıralamak mümkündür:

1.      Alınacak Hizmet Noter Onaylı Diploma Tercümesi Olmalıdır

Tercümanlık hizmetlerinin kalite farkları ile beraber, geçerlilik açısından da farkları mevcuttur. Örneğin iki farklı dili C 3 seviyesinde okuyabilen, yazabilen ve konuşabilen bir kişinin tercümanlık yapabilmesi çok kolaydır. Fakat böyle bir kişi tarafından tercüme edilmiş belgelerin resmi evrak statüsünde bulunması, yani resmi işlemlerde geçerliliğe sahip olması o kadar kolay olmaz.

Pasaport ve vize işlemleri ile beraber daha pek çok resmi başvuru, ancak noter onaylı resmi evrak tercümesi aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Hizmet alırken, ilgili tercümanlık ofisinin noter onaylı olarak hizmet sunduğundan emin olmak şarttır. Çünkü noter huzurunda gerekli prosedürleri sağlamamış olan tercüme ofisleri, ihtiyaç duyduğunuz standartları karşılayamayacaktır. Tercüme işinin ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olduğu ise bu durumda önemsiz hale gelir. Çünkü resmi müracaatlarda; belge tercümesi kadar resmi prosedürlerin sağlanmış olması da büyük önem taşır.

Tercumix markası olarak bizler hem pratik alanda hem de prosedür alanında tüm yeterlilikleri sağlamış durumdayız. Bu sebeple herhangi bir mağduriyet yaşamamanız ve her çeşit resmi müracaatınız için yeterli evrakları sunabilmiş olmanız için mutlaka bizlerle çalışmanız sizin için büyük fayda sağlayacaktır. Resmi evrak tercümesi yaptırmak, Tercumix sayesinde hızlı olduğu kadar kolaydır. En kısa sürede, en yüksek kalite durumuna sahip noter onaylı tercüme hizmetini almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.   

2.      Noter Yeminli Resmi Evrak Tercümesi Yapacak Olan Firma Aynı Zamanda Yeterli Deneyime Sahip Olmalıdır

Tercüme işlemleri kapsamında farklı dillere çevrilecek olan evraklar, öncelikli olarak noter yeminli hizmet sunan firmalar tarafından tercüme edilmelidir. Bu durum en önemli yeterlilik sayılabilse de daha başka detaylardan söz etmek de mümkündür. Yeminli resmi belge tercümesi yapabilmek, sadece noterden tercümanlık izni sağlamakla olmaz. Noter huzurunda yemin etme yolu ile gerekli prosedürleri sağlayan ve yeminli tercümanlık hizmeti verebilen pek çok tercüme ofisi, pratik yeterliliğe sahip olamamaktadır.

Bu durum ise noter onaylı diploma tercümesi yapan firmalar arasında önemli farkların ortaya çıkabilmesine yol açmıştır.

 Çünkü yeminli tercümanlık ofisleri, sahip oldukları deneyim açısından farklı konumlardadır. Bu sebepten dolayı söz konusu hizmetin alınabilecek olduğu her ofis, kesinlikle birbirinden farklı düzeylerde hizmet sunabilir. Diplomasının en başarılı halde tercüme edilmesini isteyenler ise bu hizmetler arasından en kalitelisini almalıdır.

İş deneyimindeki farklarımız dolayısıyla en kaliteli tercümanlık hizmetini sunabiliyor olmamız ise Tercumix markasını öne geçiren detayların en başında gelir. Yeminli diploma tercümesi ya da diğer resmi evrakların tercümesi için pek çok ofis hizmet verir. Fakat konsolosluk prosedürlerine tamamıyla uygun hizmetler ancak Tercumix firmasından alınır. r

3.      Resmi Belge Tercümesi En Kısa Süre İçinde Gerçekleşmelidir

Yabancı konsolosluklara başvuru gerçekleştirirken bazı yeterlilik evraklarının tercüme edilmesi şarttır. Bu işlemlerin hızı ise başvuru sürecini doğrudan etkiler. Örneğin resmi evrak tercümesi noter onaylı olmak ile beraber en hızlı şekilde yapılamazsa, tüm başvuru süreci bu durumdan olumsuz etkilenir. Resmi işlemlerin kısa sürede tamamlanması ve bu konuya dair ortaya çıkması mümkün olan problemlerin en baştan önlenebilmesi için mutlaka hızlı bir hizmet alınmalıdır.

Hızlı tercümanlık hizmetlere ise yalnızca üstün kaliteye sahip firmalar yoluyla ulaşmak mümkündür. Çünkü hızlı olabilirken aynı zamanda kaliteli de olamayan tercümanlık hizmetleri, söz konusu mağduriyetlerin ortaya çıkmasına yol açabilen bir diğer faktördür. Yeminli evrak tercümesi hizmetini en kısa zaman içerisinde almak isteyen herkes, mutlaka Tercumix kalitesini tanımalı ve bu sayede en doğru kararı verebilmelidir.

Resmi işleriniz başarılı bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız, her çeşit tercümanlık hizmetini ofisimizden sağlayabilirsiniz. Hızlı ve son derece bilgili tercümanlarımız sayesinde diplomaların, transkriptlerin, kurs sertifikalarının ve benzeri tüm evrakların en kısa zamanda tercümeleri mümkün olmaktadır.

4.      Noter Onaylı Tercüme Ofisleri Arasında Tercih Yaparken Tercumix’e Mutlaka Göz Atmak Şarttır

Yeminli diploma tercümesi ya da diğer belgelerin tercüme edilmelerine yönelik verilen hizmetler, firmanın durumu ile orantılı bir kaliteye sahip olmaktadır. Noter yeminli olarak tercümanlık hizmeti sunan pek çok ofis bulunsa da, seçim yaparken dikkatli davranmak son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı, yeterli iş deneyimine sahip olan ofisleri tercih etmek bir zorunluluktur. Aksi halde evraklarınızın tercümesi başarılı bir şekilde gerçekleşmez ve tüm başvuru süreciniz önemli ölçüde zarar görebilir.

Tercumix Yeminli Tercümanlık Ofisi, bu güne kadar yüzlerce başarılı faaliyet gerçekleştirebilmiş olan önemli firmalar içinde yer alır. Resmi evrak tercümesi başta olmak üzere, birbirinden farklı hizmetlerimizin kalite durumu ve sağlanma hızı son derece yüksektir. Kalite farklarımızı görmek ve tüm işlemleriniz sırasında maksimum zaman tasarrufu sağlayabilmek isterseniz, mutlaka Tercumix ile çalışmalısınız.

Bütçe seviyenizi zorlamayacak fiyat seçenekleri sunmamız ve müşterileri % 100 memnun edebilmemiz; en iyi seçenek olduğumuzu kanıtlamaktadır. Eğer firmamızı daha yakından tanımak; firma tercihi döneminde ortaya çıkan sorularınıza kesin cevaplar bulabilmek istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Tercümanlık ofisleri arasında, müşterilerine karşı son derece hassas davranan ve hizmet kalitesini sürekli en üst seviyede tutan Tercumix mutlaka sizi de memnun edecektir. Resmi evrak tercümesi yaptırmadan önce bizlerle tanışmanız ve daha sonra karar vermeniz mutlaka tavsiye edilir.    

Türkiye’nin Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Noter yeminli tercüme, ihtiyacınız olan durumlarda tercüme büroları tarafından alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Evrak işyerinizin büyük bir kısmında bu çeviri türünden faydalanabilirsiniz. Evrak işlerinizin sorunsuz şekilde ilerleyebilmesi için alanında uzman kişiler tarafından yapılmış kaliteli bir noter onaylı tercüme hizmeti almanız oldukça önemlidir.

Şirketinizin yurt dışı şubesini açmak istediğinizi düşünelim böyle bir durumda yapmanız gereken çeşitli yazışmalar olacaktır. Şubenizi açmak istediğiniz ülkenin sizden istediği evrakları hazırlarken, o ülkenin dili ve kültürüne hakim olan bir tercüman tarafından hazırlanmış belgeyi teslim etmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Noter onaylı tercüme gerektiren belge türlerine örnekler verelim. Erasmus belgesi, sabıka kaydı, gümrük beyannamesi, denetim raporu, vergi levhası gibi belgelerinizde yurtdışı bağlantılı bir iş yapacağınız zaman bu tercümelere ihtiyacınız olabilir. Bu tercümeler oldukça zaman alabilecek ve alanında uzmanlık gerektiren tercüme türlerinden biridir. Uluslararası düzeydeki devlet işlerinizde ihtiyacınız olan evrakların tamamlanabilmesi adına ve diğer devlete sunacağınız evraklarda ülke yetkililerinin belgenizle ilgili herhangi bir sorun yaşamaması, çeviri kaynaklı herhangi bir anlaşmazlık yaşanmaması adına bu hizmetin nereden aldığınız noktasında oldukça dikkatli olmalısınız.

En Hızlı Tercüme Ücretleri

Sunmakta olduğumuz tercüme hizmetlerinde Türkiye’nin en hızlı tercüme hizmetini alacak olduğunuz bilmenizi isteriz. Bu alanda geliştirmiş olduğumuz teknolojik çözümler ile 10 sayfaya kadar olan acil tercüme metinlerini gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Gizliliğiniz Güvenliğimiz Altında

Sunmakta olduğumuz tüm dil hizmetlerinde müşteri gizliliğinizi ön plana alıyoruz. Tüm belgeleriniz 3. şahışlar ile hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır. Alanında uzman kadromuzun bu konuda göstermekte olduğu hassasiyeti gördüğünüzde şaşıracaksınız.

10 Yıl Veri Yedekleme

Çeviri metinleriniz 10 yıl boyunca şirketimize ait yüksek güvenlikli sunucularda saklanmaktadır. Bu alanda verilerinizin dijital güvenliğini hiç bir şekilde ihmal etmiyoruz..

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tercumix çeviri hizmetlerinde, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak tüm personelimizin ilk görevidir. Bu alanda daima güler yüzlü hizmet sunacağımızı sizlere garanti ediyoruz.

Daima En Uygun Fiyat Garantisi

Sunmakta olduğumuz çeviri süreçlerinde daima en uygun fiyatlı tercüme hizmetini, en uygun fiyatlar ile alacağınızı garanti ediyoruz. Bu alanda Türkiye’nin en rekabetçi tercüme çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Çeviri alanında daima en uygun fiyatı alacağınızın garantisini sizlere sunuyoruz.

Fiyat Al

Tercumix ile profesyonel çevirilere sahip olmak gibi fiyat almak da çok kolay. Üstelik sadece 1 dakika içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın