Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Rusça Tercüme

Rusça tercüme ülkemizde oldukça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Ülkemizde Rusya ile ithalat ihracat yapan pek çok firma bulunmaktadır. Aynı zamanda Rusya’da inşaat işi yapan pek çok Türk firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile Rusya’ya çalışmaya gidecek kişilerin dahi Rusça tercüme hizmetini ihtiyaçları olmaktadır. Rusya ile resmi evrak işlerinizden noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bütün resmi evrak işlemlerinizi bir sorun yaşamadan çözmek istiyorsanız kaliteli bir tercüme hizmeti almanız sizler için oldukça önemlidir.

Rus dili aynı zamanda klasikler arasında yer alan pek çok esere sahiptir. Dostoyevski ve Tolstoy gibi önemli yazarları barındıran Rus dili edebi anlamda da çeviri hizmetine ihtiyaç duyulan bir dildir. Rus dilinin kendine özgü farklı bir alfabesi bulunmaktadır. Görenlerin bunu nasıl anlayacağız diye düşündüğü, Rus alfabesi uzmanlık gerektiren bir alfabedir. Bu nedenle önemli bir edebi eser çevirecek olan tercümanın iki dile de yüksek hakimiyeti olması gerekmektedir. Rus dili aynı zamanda telaffuzu ile de kolay sayamayacağımız bir dildir. Sözlü tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, Rus diline hakim profesyonel bir tercüman ile çalışmanız gerekmektedir. Bu nedenle hizmet alacağınız büroyu seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız. Simültane tercüme ihtiyacınız olduğunda tercümanlarımız sizlere ihtiyacınız olan hizmeti yüksek kalite ile sunacaktır.

Rusça Tercüman Fiyatları Cebinizi Zorlamasın!

Tercumix.com alanında uzman tercümanları ile memnun tek çok müşteriye sahip olan bir tercüme sitesidir. Sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına her geçen gün çalışmalarımıza devam ediyoruz. 7/24 sizlere hizmet sunabilmek adına ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Almak istediğiniz çeviri türü hakkında fiyat bilgisi almak için çevrilmesini istediğiniz metni web sitemizdeki ilgili alana yükleyerek ekibimizden en kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Rusça tercüme ihtiyacınızı mümkün olan en uygun fiyat ve yüksek kalite ile karşılayabilirsiniz.

Gerekli eğitimleri almış, mesleki yeterliliğe sahip olan tercümanlar ile çalışan büromuz. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile birçok dilde ve çeşitlilikte tercüme hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kendimizi geliştirmek adına pek çok iyileştirme çalışmasında bulunmaktayız. Bu çalışmalarımızın sonucunda müşterilerimize kaliteli tercüme hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizden memnun kalan müşteri sayımızı ve hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmekteyiz.

Tercüme Genel

14
1 Tercüman
1 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Tercüme İdeal

21
1 Tercüman
2 Editör
1 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Tercüme Pro

33
2 Tercüman
2 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek

Tercüme Ultra

44
3 Tercüman
4 Editör
2 Yerelleştirme Uzmanı
1 Proje Koordinatörü
7/24 Teknik Destek
Rusça 
 Tercüme 
 Tercüme 
Türleri

Rusça Tıbbi Tercüme

Rusça Tıbbi Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Rusça Teknik Tercüme

Rusça Teknik Tercüme Hizmetlerinde Çağın Gerekliliklerini Karşılıyoruz

Rusça Hukuki Tercüme

Rusça Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellere Güvenin, Karlı Çıkın

Rusça Acil Tercüme

Rusça Acil Tercüme Hizmetlerinde 7 Gün 24 Saat Hizmet Sunuyoruz            

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın