Sorularınız için 

image
Berk YILMAZ

Yönetici

İletişime Geç:

92-921015_turkish-turkey-flag-trk-bayra

Ankara, Türkiye

Tunalı Hilmi Cad. 110/9 Çankaya – ANKARA

Sağ Belgesi Tercümesi

Gözden kaçan ve pek çok insan tarafından bilinmeyen sağ belgesi bir kişinin sağ olduğu göstermek için gerekli olan resmî belgelerdir. Sağ belgesi tercümesi elde etmek için nüfus müdürlüklerinden temin ettiğiniz belgeyi bizlere iletebilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz belgeleri hızlı bir şekilde tercümesine başlayacağız.

Günümüzde insanlar zaman zaman sağ belgesine ihtiyaç duyarlar. Bazı kayıtlarda oluşan hatalar sonucu sağ olan kişilerin öldüğü kayıtlara geçebilmektedir. Bu durumu düzeltmek için gereken belge sağ belgesidir. Özellikle miras davalarında bu sorunlar meydana gelebilmektedir.

image

Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda diğer ülkelerde de bu tarz durumlar meydana gelebilmektedir. Farklı ülkelerde böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda sağ belgesi tercümesi sizin sorunlarını çözecektir. Bu belgeyi notere onaylatmanız gerekmektedir; noterin onaylama şartı ise yeminli bir tercüman tarafından çeviri yapılmasıdır.

Yeminli tercümanlar, işlerini profesyonellik çerçevesi içinde yapan kişilerdir.  Profesyonel tercüme yapan kişiler sizlere kaliteli içerikler sunacağı gibi resmi işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır. İşlerinizin aksamaması ve sağlıklı bir biçimde ilerlemesi için mutlaka yeminli tercümanlarla çalışılması gerekmektedir.

Akreditif Tercümede Tercumix.com Farkı

Sağ belgesi tercüme edilirken cümleler kesin tanımlardan oluşmalıdır. Bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Orijinal evrak üzerinde yer alan her ayrıntı sağ belgesi tercümesinin içinde de yer almalıdır. Eksik veya yanlış bilgiler nedeniyle işlemleriniz uzayabilir veya işlemler yapılamayabilir.

Sağ belgisinin tercüme edilecek ülkenin resmi dili ile çeviri yapılması gerekmektedir. İngilizce dünya çapında kabul gören bir dil olabilir ancak resmi evraklar ve resmî kurumlar söz konusu olduğunda resmi dil göz önüne alınmalıdır.

Tercumix ekibi olarak tecrübemizle sizlerin yanındayız. Tercümelerde dil kalitesi kadar tecrübe de ön plana çıkmaktadır; bunun farkında olarak sizlere hizmet kalitesi sunmaktayız. Bizlere günün her saati internet sitemiz veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi çeviri

7/24 – hızlı ve kolay

Kişisel Danışmanlık

Her zaman Yanınızdayız

Profesyonel Çeviriler Kolaylaştı

Şimdi bir ön sorgulama yapın ve %10 tanıtım indirimimizden yararlanın!

image

Belgeni Yükle

Kısa sürede çevrilmesini istediğin belgeni sisteme yükle.

image

Fiyat Al

Belgeni yükledikten sonra editör ekibimiz en uygun fiyat teklifini verecektir.

image

Tercümen Hazır

Ödemenizi tamamladıktan sonra işlemler başlatılacak ve belgeniz teslim edilecek.

Anında Teklif Alın    Tercumix İletişim
    Bizi Arayın